Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

Tel. 669 605 489

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Gorzów Wielkopolski.
 
Witamy na stronie MOOSE POLECANE KOREPETYCJE w Gorzowie Wielkopolskim! 
 
Jesteśmy czołowym centrum korepetycyjnym w Polsce, specjalizującym się w kursach i korepetycjach dla osób indywidualnych i w małych grupach. Istniejąc na rynku polskim zdążyliśmy zyskać renomę u wielu uczniów w różnym wieku.
 
Uczymy dzieci, dzięki pedagogicznemu przygotowaniu i doświadczeniu w pracy z najmłodszymi naszych nauczycieli. Nasze kursy i korepetycje to wielka przygoda dla dzieci, które chętnie uczestniczą w naszych zajęciach. Nauczamy wiele przedmiotów min. matematyki, fizyki czy WOS-u. 
Nasi nauczyciele przygotowują do wybranych egzaminów, matury i pomagają przy materiale realizowanym w szkole. Dbamy także o najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym, wiek nie gra roli, liczy się motywacja. Przyjdź do Nas i poczuj skuteczność MOOSE POLECANE KOREPETYCJE!
 
Podchodzimy indywidualnie do każdego Ucznia. Autorski program, projektowany jest indywidualnie uwzględniając tematykę i cel nauki. Dzięki temu szybko zbieramy owoce swojej pracy, a uczeń odnosi pełny sukces.
 
Naszej metodzie nauczania zaufało wielu rodziców nauczając w naszym centrum swoje dzieci. Oferujemy nasze usługi na terenie całego miasta (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta) i poza nimi, dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!
 
Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta Gorzowie Wielkopolskim.

Adres

Oddział w Gorzowie Wielkopolskim


Tel. 669 605 489

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...