Oddział w Gdyni

Tel. 58 8882103

Tel. 601 881 451

MOOSE POLECANE KOREPETCYJE Gdynia.

MOOSE POLECANE KOREPETCYJE to lider kursów i korepetycji z przedmiotów szkolnych w Polsce. 
Dośiwadczenie i praca z uczniem przekłada się na wielu zadowolonych kursantów, którzy każdego roku kończą nasze kursy. 

Nauczamy zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach. Z sukcesem uczymy dzieci i młodzież w każdym wieku. Prowadzimy przygotowujemy do egzaminów maturalnych z wybranego przedmiotu w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Przygotowujemy z sukcesem Uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Bez względu na model kursu świadczymy profesjonalne usługi, na które dajemy gwarancję skuteczności.

Nasza centrala znajduje się we Wrocławiu,a w Polce działa blisko 50 naszych oddziałów. W każdym z tych miast umożliwiamy tym samym dostęp do skutecznej nauki ji pomocy w opanowaniu bieżącego materiału takich przedmiotów jak matematyka, fizyka czy język polski. Zawsze przygotowujemy indywidualny program nauczania dla każdego ucznia.

Rozwijamy się równie dynamicznie tak jak nasi kursanci na kursach!
Nasz oddział w mieście Gdynia oferuje kursy i korepetycje z takich przedmiotów jak: matamatyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia czy WOS. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów już dziś!

Program nauczania jest krojony na indywidualne potrzeby każdego Ucznia. U Nas nie będziesz uczyć się niepotrzebnych rzeczy. Postaw na kurs, jakiego dotąd nie doświadczyłeś!

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w Gdyni.

Adres

Oddział w Gdyni


Tel. 58 8882103

Tel. 601 881 451

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...