Oddział w Lublinie

Tel. 81 534 66 45

Korepetycje w Lublinie

Branża edukacyjna na Lubelszczyźnie jest bardzo dobrze rozwinięta. Stwarza ogromny potencjał dla przyszłych studentów, a także daje duże pole do rozwoju kariery zawodowej w interesującym Cię kierunku. Zanim jednak do tego dojdzie, czeka Cię wieloletnia edukacja, najpierw na poziomie szkoły podstawowej, potem średniej. To od wyników egzaminu – ósmoklasisty i matury zależą w dużej mierze Twoje dalsze losy. Dlatego, jeżeli chcesz się do nich jak najlepiej przygotować, zapisz się na korepetycje. Lublin to jedno z miast, w którym swój oddział ma ogólnopolska szkoła MOOSE POLECANE KOREPETYCJE. Czekamy na Ciebie!

Korepetycje – Lublin zaprasza!

Dzisiaj uczymy niemal wszystkich przedmiotów, w tym:

Na każdym z kierunków uczą wyspecjalizowani pedagodzy-praktycy. To starannie dobrana kadra, która jest doświadczona w pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Mają dobre i spersonalizowane podejście do potrzeb słuchaczy. Skupiają się na konkretnych problemach czy brakach, a także odkrywają potencjał i rozwijają personalne predyspozycje swoich podopiecznych. To oni poprowadzą Twoje korepetycje! Lublin to rejon, na którym dojeżdżają do domu słuchaczy, aby tam wygodnie i w spokoju odbyć zaplanowaną lekcję.

W kwestii harmonogramu zajęć pozostajemy bardzo elastyczni i otwarci. Spotkania mogą trwać 60, 90 minut, a nawet dłużej. Potrzebujesz kursu przyspieszonego? Częstotliwość lekcji również możemy zwiększyć. Wszystko po to, aby zdążyć na czas.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji o zapisaniu się na zajęcia dodatkowe. Jeżeli pomyślisz: „szukam korepetycji” to faktycznie to zrób! Zbyt długie czekanie może skutkować pogłębianiem braków w wiedzy i nawarstwianiem się zaległości. Nie chcemy do tego dopuścić!

POLECANE KOREPETYCJE – korepetycje w Lublinie

W Lublinie mamy swój oddział zlokalizowany przy ul. Krakowskie Przedmieście 19. Możesz odwiedzić nas osobiście, ale jeszcze szybciej będzie zapisać się telefonicznie lub online – za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

Zapisy prowadzimy przez cały rok. Nie czekaj do września, nie rób sobie wakacyjnej przerwy. Czas płynie szybko, a Ty masz do przyswojenia lub rozszerzenia dużo wiadomości. Pomożemy Ci w tym!

Na zajęcia mogą zapisać się niemal wszyscy, którzy chcą uzupełnić braki w wiedzy lub rozszerzyć ją o dodatkowe zagadnienia. Zapraszamy:

  • uczniów szkoły podstawowej, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty,
  • uczniów szkoły średniej (liceum, technikum), którzy przygotowują się do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym z danego przedmiotu,
  • studentów, którzy chcą powtórzyć informacje przed egzaminami wstępnymi.

Należysz do którejś z grup? To czekamy właśnie na Ciebie!

Wszystkie korepetycje w Lublinie

FAQ

Oczywiście, że klient może złożyć reklamację. W Moose Polecane Korepetycje jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie naszych klientów. Staramy się cały czas doskonalić naszą ofertę. Możemy pochwalić się znikomą liczbą reklamacji i coraz większą liczbą powracających uczniów co świadczy o naszej skuteczności.

Każdy moment jest dobry, aby zacząć lekcje w Moose Polecane Korepetycje. Z doświadczenia wiemy, że im szybciej wyeliminuje się braki w materiale, tym szybciej uczniowie zaczynają zdobywać wysokie oceny. Najwięcej uczniów jest do nas zapisywanych wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, jednak według nas każdy moment jest dobry, aby rozpocząć korepetycje w Moose Polecane Korepetycje!

Bardzo rzadko zdarzają nam się przypadki zmiany nauczyciela z powodu niedopasowania, jednak jeśli miałaby miejsce taka sytuacja, że nasz uczeń chciałby zmienić nauczyciela, to oczywiście nie mielibyśmy z tym problemu, ponieważ posiadamy doświadczony zespół składający się z wielu pedagogów.

Adres

Oddział w Lublinie

ul. Krakowskie Przedmieście 19
20-002 Lublin

Tel. 81 534 66 45

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...