Korepetycje w Nowej Soli

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Szukasz dobrego korepetytora? Nowa Sól wybiera MOOSE Polecane Korepetycje!

Jeśli szukasz dobrego centrum korepetycji, z pewnością chcesz, by ktoś spokojnie i w ciekawy sposób wytłumaczył Ci nawet najbardziej skomplikowany materiał. Bez względu na to, czy kłopoty sprawia Ci język polski, chemia, biologia, czy interesują Cię korepetycje z matematyki. Nowa Sól ma na szczęście znakomitych korepetytorów.

MOOSE Polecane Korepetycje to centrum korepetycji dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich. Uczęszczają do nas dzieci i młodzież, które chcą zrozumieć trudne zagadnienia lub dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty czy matury. Działamy w całej Polsce, a Nowa Sól jest kolejną lokalizacją. W czym możemy Ci pomóc?

Matematyka, chemia, fizyka - korepetycje na piątkę!

Regularna nauka z korepetytorem ułatwia rozumienie materiału w szkole, pozwala poprawić oceny i nadrobić zaległości. To także szansa na świetne wyniki na egzaminach i na brak stresu przed zajęciami z przedmiotów, które na razie sprawiają Ci trudności. Na szczęście wszystko da się zrozumieć (nawet matematykę). Nasi nauczyciele mogą Ci pomóc. Wystarczy zapisać się na korepetycje z wybranego przedmiotu - przyjmujemy chętnych przez cały rok.

Korepetycje stworzone z myślą o Tobie

Wiesz, że każdy uczy się w trochę inny sposób? Jednych motywują zajęcia w grupie, inni wolą w skupieniu przyswajać wiedzę na korepetycjach indywidualnych. Niektórzy cenią długie zajęcia, innym łatwiej jest skoncentrować się na krótkich lekcjach. Dlatego w MOOSE Polecane Korepetycje to uczniowie i ich rodzice wybierają:

  • tryb nauki - indywidualnie lub w niewielkiej grupie

  • częstotliwość zajęć

  • czas trwania lekcji (60 min, 90 min i więcej)

  • miejsce - możliwość dojazdu do domu klienta lub prowadzenia zajęć online

Dzięki temu każdy uczeń może przyswajać wiedzę w taki sposób, jaki jest dla niego najbardziej efektywny - i szybko obserwować efekty. Każdy moment jest dobry, żeby zacząć. Szkoda czasu na robienie sobie zaległości. Zapraszamy do kontaktu i wspólnej nauki!

 

Adres

Oddział w Nowej Soli


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...