Korepetycje w Nowym Sączu

Tel. 601 611 921

Tel. 601 651 661

Korepetycje z matematyki w Nowym Sączu - nauka na piątkę!

Nowy Sącz to kolejne miasto na mapie MOOSE Polecane Korepetycje. Nasi doświadczeni lektorzy skutecznie tłumaczą nawet najtrudniejsze zagadnienia z różnych przedmiotów. Matematyka, chemia i inne dziedziny nie mają przed nimi tajemnic, a zajęcia są prowadzone w angażujący sposób. Wiemy, jak w prosty sposób przedstawić nawet najtrudniejszy materiał i jak zmienić nudne przedmioty w coś ciekawego!

Jak to możliwe? Nasze centrum korepetycji bazuje na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu szkoły językowej MOOSE. Skutecznie uczymy języków już od lat. Dzięki temu możemy pomóc uczniom z miasta Nowy Sącz, którzy mają problemy z którymś przedmiotem lub chcą przygotować się do egzaminu ósmoklasisty czy do matury.

Najlepsze korepetycje z chemii i innych przedmiotów

Nasi korepetytorzy indywidualnie dostosowują program nauczania do potrzeb i oczekiwań uczniów. Dzięki temu możesz uczyć się dokładnie tego, co jest Ci potrzebne, a na tematy, które sprawiają Ci trudność, poświęcimy tyle czasu, ile będzie konieczne. Przedmioty, z których udzielamy korepetycji, to:

  • matematyka

  • chemia

  • fizyka

  • język polski

  • biologia

  • geografia

  • historia i WOS

  • historia sztuki

Korepetycje ułatwiają regularną naukę i sprawiają, że przyswajanie wiedzy jest bardziej efektywne. Pomoc korepetytora okazuje się nieoceniona, gdy trafiasz na trudny temat, chcesz nadrobić zaległości lub zdać egzamin na wysokim poziomie. Do naszego centrum korepetycji MOOSE Polecane Korepetycje możesz zapisać się w każdej chwili - przyjmujemy nowych uczniów przez cały rok!

Korepetycje dopasowane do Twoich potrzeb

MOOSE Polecane Korepetycje umożliwia uczniom i ich rodzicom wybór trybu nauczania. Dzięki temu uczniowie przyswajają wiedzę w sposób dopasowany do ich potrzeb. Klienci naszego centrum korepetycji sami decydują o częstotliwości i czasie trwania zajęć (60, 90 lub więcej minut), o wyborze korepetycji w niewielkich grupach lub zajęć indywidualnych, a także o miejscu, w którym mają odbywać się zajęcia.

Oferujemy dojazd korepetytora do domu ucznia, a także coraz popularniejsze korepetycje online. Oba rozwiązania mają swoje zalety - nauka w domu ułatwia koncentrację i stanowi dużą oszczędność czasu, ponieważ uczeń i opiekunowie nie muszą tracić go na dojazdy. Z kolei e-korepetycje to świetny sposób na naukę z dowolnego miejsca. Wystarczy dostęp do internetu! Dzięki temu uczniowie z mniejszych miejscowości lub wsi mogą uczyć się pod okiem najlepszych korepetytorów. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

 

Wszystkie korepetycje w Nowym Sączu

Adres

Oddział w Nowym Sączu


Tel. 601 611 921

Tel. 601 651 661

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

56 1240 3464 1111 0010 6961 6902

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...