Korepetycje w Polkowicach

Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Polkowice - miasto wielu możliwości

Na terenie miasta Polkowice znajduje się podstrefa Legnickiej Strefy Ekonomicznej, gdzie siedzibę mają zakłady CCC i Volkswagen Polska. To jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów w Polsce - wartość PKB na jednego mieszkańca jest wyższa od średniej krajowej. Powstała tu też Uczelnia Wyższa im. Jana Wyżykowskiego, która jest szkołą niepubliczną, kształcącą na kierunkach ekonomicznych i technicznych.

Powstanie uczelni wiązało się z koniecznością przygotowania odpowiednich kadr menedżerskich dla przemysłu i instytucji, które rozwijają się na terenie Polkowic. Odpowiednie wykształcenie odgrywa zawsze kluczową rolę na trudnym obecnie rynku pracy. Warto postawić na takie kierunki, które zagwarantują w przyszłości Twojemu dziecku atrakcyjną pracę oraz możliwość zawodowego rozwoju. Strefa Ekonomiczna znajdująca się w Polkowicach takie miejsca pracy gwarantuje.

Korepetycje w Polkowicach dla wymagających

Edukacja publiczna w Polsce nie zawsze potrafi wystarczająco dobrze przygotować uczniów do walki o miejsca na najlepszych uczelnianych kierunkach. Warto więc wesprzeć dziecko w procesie edukacji na każdym poziomie jego kształcenia. MOOSE Polecane Korepetycje może Ci w tym pomóc. Oferujemy ogromny wybór korepetycji z najróżniejszych przedmiotów dla dzieci i młodzieży, które doskonale przygotowują do egzaminów kończących poszczególne etapy edukacji i dają odpowiednią podstawę pod wymarzony kierunek studiów. Stawiamy przede wszystkim na przedmioty ścisłe, ponieważ z nimi uczniowie mają najczęściej najwięcej problemów.

Korepetycje z matematyki Polkowice - przedmiot obowiązkowy

Matematyka to obowiązkowy przedmiot na wszystkich ekonomicznych i technicznych kierunkach studiów. Matematyka i język polski to również obowiązkowe przedmioty na maturze i na egzaminie ósmoklasisty. Zdobycie z tych przedmiotów odpowiedniej liczby punktów, umożliwia wybór wymarzonej szkoły i uczelni. Dlatego warto zainwestować w odpowiednią edukację swoich dzieci. Udzielamy także korepetycji z takich przedmiotów jak chemia czy biologia. To doskonałe wsparcie dla wszystkich, którzy wybierają się na wymagające studia medyczne.

Adres

Oddział w Polkowicach


Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

47 1500 1067 1210 6010 1873 0000

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...