Korepetycje w Słupsku

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Jeśli chodzi o renomowane centrum edukacji Moose Polecane Korepetycje, Słupsk to jeden z 200 oddziałów prowadzonych w Polsce. Uczniowie i przyszli studenci zapisują się tam na język polski i indywidualne korepetycje z matematyki u doświadczonych nauczycieli, którzy są zatrudnieni w naszej szkole.

Czego uczymy? Język polski, fizyka, chemia, matematyka, biologia – to przedmioty szkolne, które cieszą się dużą popularnością. Nasz sukces wiąże się z elastycznym podejściem do trybu nauki oraz starannie wyselekcjonowaną kadrą pedagogiczną. Nauczycieli z Moose w Słupsku wyróżnia znakomite podejście do młodzieży. Mają także duże doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminów. Warto skorzystać z ich pomocy i podnieść swoją wiedzę na wyższy poziom!

Korepetycje z matematyki

Wielu uczniów twierdzi, że matematyka w szkole jest dość trudna. Miewają oni problemy z przyswojeniem dużych partii materiału, napisaniem sprawdzianu czy pracy semestralnej. Właśnie dla nich organizujemy korepetycje z matematyki w centrum edukacyjnym Moose. Zapisz się na nasz kurs i pokonaj wszystkie trudności – matematyka stanie się wreszcie zrozumiała. Dopasujemy częstotliwość i terminy spotkań z nauczycielem do twoich potrzeb. Możesz wybrać długości lekcji: 60 min, 90 min lub dłużej, a dodatkowo skorzystać z opcji dojazdu prowadzącego do twojego domu. Nauczyciel najpierw sprawdzi, na co trzeba położyć największy nacisk, a potem przygotuje materiał – wspólnie rozwiążecie zadania i szybko nadrobisz zaległości w szkole.

Język polski – powtórka do matury

Jeżeli podchodzisz do matury rozszerzonej z języka polskiego, to warto powtórzyć treść lektur oraz odświeżyć wiedzę ogólną i zasady gramatyki – to ogromna ilość materiału do zapamiętania! Skorzystaj z pomocy doświadczonych nauczycieli. Moose daje taką możliwość przyszłym studentom, oferując indywidualne korepetycje z języka polskiego i innych przedmiotów. Organizujemy również zajęcia w niewielkich grupach. Nauka na takim kursie jest równie efektywna i nieco tańsza niż lekcje indywidualne. Sprawdź naszą ofertę na stronie!

Wszystkie korepetycje w Słupsku

Adres

Oddział w Słupsku


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...