Korepetycje w Stargardzie

Tel. 601 591 411

Tel. 91 431 00 16

Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą

Mieszkając i ucząc się w Stargardzie można powiedzieć, że to nauka pod szczęśliwą gwiazdą. Takie hasło towarzyszy miastu jako symbol bezpieczeństwa i spokoju. Doceniane walory tego pięknego miasta w województwie zachodniopomorskim, będącego jednocześnie najstarszym (obok Szczecina) miastem na Pomorzu sprzyja nauce i rozwojowi.

Stargard to nie tylko prawie dziesięć podstawówek, piętnaście szkół ponadgimnazjalnych, licea i średnie szkoły zawodowe, ale także Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia. Są to miejsca idealne na początek przygody z ulubioną dziedziną naukową.

Stargard – gwiazda gotyku w nowoczesnej odsłonie

Choć gotyckie budowle zachwycają swą architekturą to nowoczesność wdziera się w miejski klimat. Wzrasta poziom wykształcenia, rosną ambicje młodych ludzi, a powiew Zachodu przynosi wciąż nowe możliwości. Dlatego nie warto zostawać w tyle, ale szukać inspiracji do podnoszenia jakości życia i stawiania sobie ambitnych celów na przyszłość.

Nawet jeśli niektóre przedmioty w szkole podstawowej nie idą tak dobrze jak powinny, matematyka czy fizyka wydają się być nie do przejścia, a są wymagane na dalszym etapie nauki, warto zawczasu poszukać pomocy i podciągnąć się, by nie tracić cennego czasu na niepotrzebne nadrabianie trudniejszego materiału. Korepetycje z matematyki w Stargardzie oraz języka polskiego, chemii, biologii, fizyk, są na tak wysokim poziomie, że nie przysporzą problemu nawet na konkursach, olimpiadach czy egzaminach końcowych, mimo wcześniejszych trudności. Wystarczy skorzystać z doświadczenia wykwalifikowanych korepetytorów, by poradzić sobie nawet najtrudniejszymi zagadnieniami.

Z dobrze ugruntowaną wiedzą można swobodnie podnosić swój poziom wykształcenia np. w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum - Wydział zamiejscowy w Stargardzie oraz Filii Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Studentów zaprasza też Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych.

Bądź STAR i sprawdź korepetycje z fizyki Stargard

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE to sprawdzona oferta zajęć stacjonarnych i online, oferująca usługi edukacyjne również w Stargardzie. Wykwalifikowana kadra nauczycieli i szkoleniowców, ma za zadanie przekazać wiedzę z danej dziedziny w łatwy sposób zgodny z potrzebami i oczekiwaniami ucznia. W zależności od potrzeby można umówić się na lekcję indywidualną lub dołączyć do grupy. W obu wersjach fizyka, ale i chemia czy matematyka, staną się o niebo łatwiejsze.

Wszystkie korepetycje w Stargardzie

Adres

Oddział w Stargardzie


Tel. 601 591 411

Tel. 91 431 00 16

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

51 1240 3464 1111 0010 6961 6410

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...