Oddział w Tczewie

Tel. 58 301 23 78

Tel. 601 881 451

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Tczew - skuteczna nauka to nasza dewiza

Jesteśmy największym w Polsce centrum korepetycyjnym, zajmującym się indywidualnym nauczaniem przedmiotów szkolnych na wszystkich poziomach nauczania. Nasze usługi kierujemy także do małych grup. Pomagamy w nauce przedmiotów takich jak matematyka, język polski, fizyka, chemia i wiele innych. Posiadamy  nieposzlakowaną opinię na rynku i zatrudniamy ponad 300 nauczycieli każdego roku! Nasi nauczyciele dojeżdżają na terenie całego Tczewa i okolic.

W województwie pomorskim współpracujemy z nauczycielami nie tylko z Trójmiasta, ale też z wielu mniejszych miejscowości, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach także w Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Rumi, Redzie czy Tczewie.

Nasze usługi zapewnią Wam szeroki zakres korzyści, związanych z nauczaniem i korepetycjami z przedmiotów szkolnych. Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowani pracownicy, którzy są zatrudniani na podstawie wieloetapowej rekrutacji. Tylko taka kadra jest w stanie sprostać złożonym potrzebom naszych Klientów. Nauczyciele MOOSE POLECANE KOREPETYCJE przygotują Was do wszystkich egzaminów i pomagają w bieżącej nauce. Nasi Uczniowie osiągają najlepsze wyniki na egzaminie maturalnym z wybranego przedmiotu, jak i na egzaminie gimnazjalnym. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych!

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE to przede wszystkim indywidualne podejście. Zawsze dobieramy tematykę, charakter kursu czy godziny zajęć do możliwości Ucznia. Wieloletnie doświadczenie naszych nauczycieli daje gwarancję sukcesu w relatywnie krótkim czasie.

Oferujemy nasze usługi na terenie całego Tczewa (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta) i okolic, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Adres

Oddział w Tczewie


Tel. 58 301 23 78

Tel. 601 881 451

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...