Korepetycje w Wałbrzychu

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Wałbrzych - centrum korepetycji Dolnego Śląska

Wałbrzych będący miastem przemysłowym, ale i ośrodkiem akademickim Dolnego Śląska, kładzie nacisk na rozwój i naukę. Chcąc powstrzymać migrację młodych ludzi do większych miast, daje coraz więcej nowych możliwości, oferując zatrudnienie choćby w przedsiębiorstwach należących do dynamicznie rozwijającej się Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park”.  Jako ośrodek naukowy Polskiej Akademii Nauki skupia studentów z Wałbrzycha i okolic, którzy wiążą swoją przyszłość z regionem.

Podczas gonitwy za marzeniami często okazuje się, że program realizowany w ramach szkolnej podstawy programowej i czas przeznaczony na materiał zawarty w jej ramach, jest niewystarczający do przyswojenia wiedzy z dziedzin typu matematyka, fizyka, chemia, biologia czy język polski. Z pomocą przychodzi centrum korepetycji MOOSE. Korepetycje z fizyki mogą wyglądać tak jak tego oczekujesz - „face to face” z nauczycielem w Twoim domu lub w dowolnie wybranym miejscu online Wolisz spotkania w grupach, bo w ten sposób łatwiej Ci się uczyć? Pracujemy na terenie całego Wałbrzycha i jesteśmy w stanie udowodnić, że fizyka nie jest taka straszna, jak ją malują.

Najlepsze korepetycje z matematyki w Wałbrzychu

Matematyka to przedmiot, który albo się kocha, albo nienawidzi. Niestety dla osób należących do tej drugiej grupy, matematyka jest przedmiotem towarzyszącym nam od pierwszej klasy szkoły podstawowej po wyższe szczeble edukacji, będąc już przedmiotem obowiązkowym na maturze, a i często przepustką na studia. By uniknąć matematycznych koszmarów, warto skorzystać z korepetycji i spać spokojnie.

Dlaczego w Wałbrzychu warto się uczyć?

Piękno Dolnego Śląska przyciąga w te rejony rzesze turystów, ale i inwestorów. Atrakcyjne geograficznie i historycznie miasto jest doskonałym miejscem do planowania przyszłości, ale i nowych inwestycji. Wałbrzych jako ośrodek akademicki oferuje naukę w takich palcówkach edukacyjnych jak: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa, Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości, Wyższa Szkoła Pedagogiczna. Swoją filię mają tu także Politechnika Wrocławska, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, czy dasz radę znaleźć się w czołówce tych, którzy będą cieszyć się z własnych osiągnięć, podążą za marzeniami i dopną swego, w centrum korepetycji MOOSE w Wałbrzychu przekonasz się, że TAK!

Wszystkie korepetycje w Wałbrzychu

Adres

Oddział w Wałbrzychu


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...