Korepetycje w Wieliczce

Tel. 601 611 921

Tel. 12 430 02 62

Wieliczka - nie samą solą stoi

Kojarzona ze zjawiskową kopalnią Wieliczka, to nie tylko typowo turystyczna miejscowość, ale i lokalne centrum oświaty dla dzieci i młodzieży z Wieliczki i okolic. Tu funkcjonują licea ogólnokształcące, Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Szkoła Muzyczna I stopnia, czy Prywatne Szkoły Zaoczne. Choć studenci dojeżdżają do pobliskiej aglomeracji, to mieszkanie na peryferiach nazywanych „krakowską sypialnią” ma swoje ogromne zalety.

Centrum korepetycji, które dodają skrzydeł

Wiara w swoje umiejętności w dużej mierze zależy od efektów i osiągnięć, jakie udało się uzyskać podczas nauki w szkole. Wysokie noty ze sprawdzianów, nagrody w konkursach i olimpiada, pozwalają z łatwością pokonać coraz wyżej stawianą poprzeczkę, taką jak egzamin ósmoklasisty, matura lub rekrutacja na studia. Nieważne, czy to matematyka, chemia, język polski, biologia czy fizyka. Dobre samopoczucie w każdej z tych dziedzin można wypracować.

Centrum korepetycji w Wieliczce stawia sobie za cel przygotowanie młodych ludzi do uwierzenia we własne możliwości i kontynuowania dalszej samodzielnej nauki. Z naszymi wykładowcami matematyka czy fizyka, przestają być straszne.

Korepetycje z matematyki, na które warto postawić

Dlaczego warto wybrać MOOSE? Bo to polecane korepetycje, które przynoszą efekty. Wykwalifikowani nauczyciele i szkoleniowcy, którzy sami przeszli przez gęste sito rekrutacji, przeprowadzą przez najtrudniejsze zagadnienia, rozjaśniając je i wspólnie przepracowując.

Sprawdzone metody nauczania, dostosowane do różnych poziomów i potrzeb, przynoszą zamierzone efekty i przybliżają uczniów oraz studentów do obranych celów. Od Ciebie zależy forma zajęć, liczba osób w grupie i miejsce zajęć indywidualnych. Do nas należy dobranie odpowiedniego nauczyciela, zapewnienie profesjonalnego przekazywania wiedzy i znalezienie najlepszego sposobu na samodzielną naukę.

Adres

Oddział w Wieliczce


Tel. 601 611 921

Tel. 12 430 02 62

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

56 1240 3464 1111 0010 6961 6902

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...