Korepetycje w Ząbkach

Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

W centrum Moose Oddział Ząbki przygotowujemy z wybranych przedmiotów takich jak: matematyka, język polski, biologia, chemia i fizyka do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej. Naukę można rozpocząć w dowolnym momencie i kontynuować tak długo, jak to będzie potrzebne. Elastycznie dopasujemy harmonogram zajęć do planu szkolnego danego ucznia. Długość zajęć (60/90 min lub dłużej) i częstotliwość spotkań uzgodnisz indywidualnie. Przed zaliczeniem lub egzaminem warto zwiększyć ilość lekcji, a w ciągu roku spotkania mogą odbywać się rzadziej.

Korepetycje z matematyki

Wielu uczniów wybiera korepetycje z matematyki, ponieważ ten przedmiot sprawia sporo trudności. Nasi nauczyciele mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i świetne podejście do dzieci i młodzieży. Na lekcjach panuje przyjazna atmosfera, a uczeń zawsze może zadać pytanie i otrzyma wsparcie. Z nami nawet matematyka nie jest taka trudna! Indywidualny program nauczania dostosowany do potrzeb danego ucznia to efektywny sposób kształcenia na każdym poziomie. Z naszej pomocy korzystają uczniowie szkół podstawowych, liceum i szkół zawodowych oraz studenci.

Język polski na maturze rozszerzonej

Język polski na maturze to dobry powód, by zapisać się na korepetycje indywidualnie lub w niewielkiej grupie, dzięki temu bez stresu podejdziesz do egzaminu. Nasi nauczyciele dojeżdżają do domu ucznia (lub w inne wskazane miejsce), zaoszczędzisz więc sporo cennego czasu na dojazdach. Dobre przygotowanie i pewność, że wiedza została utrwalona, pozwoli podejść bez stresu do egzaminu i zdać go z satysfakcjonującym wynikiem.

Rodzice bardzo często chcą pomóc dziecku w przygotowaniu się do egzaminu np. z fizyki. Tym bardziej warto wybrać takiego nauczyciela, który ma doświadczenie w przygotowywaniu do matury i innych egzaminów. W centrum edukacyjnym Polecane Korepetycje Moose pracuje kadra nauczycielska starannie dobrana pod kątem właściwego podejścia do uczniów. Korepetycje indywidualne są nieco droższe niż organizowane w grupach, ale inwestowanie w wykształcenie młodego człowieka zaprocentuje na jego przyszłość.

Adres

Oddział w Ząbkach


Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

60 1240 3464 1111 0010 6961 6830

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...