Korepetycje w Zielonej Górze

Tel. 601 661 371

Tel. 601 851 751

Centrum korepetycji Zielona Góra

Ponad 11 tysięcy studentów, do tego uczniowie szkół podstawowych, średnich i policealnych. W Zielonej Górze trudno mówić o małym zainteresowaniu nauką. Ale jest o co się starać. Wiedza otwiera drzwi do innowacji, rozwoju i poszerza horyzonty. Wiedzą o tym rodzice i uczniowie poszukujący dodatkowych zajęć i korepetycji, które pomogą zrozumieć trudniejsze tematy, poukładać i ugruntować wiedzę oraz przygotować się do sprawdzianów, egzaminów czy sesji.

Zielona Góra to miasto wielu możliwości. Wystarczy tylko chcieć i zabrać się do nauki! Zapraszamy na najlepsze korepetycje z fizyki, chemii, biologii, polskiego, matematyki. Z nami opanujesz wiedzę z przyjemnością.

Korepetycje z chemii w Zielonej Górze

Poszukując w Zielonej Górze nauczycieli czy wykładowców, którym ze spokojem możesz powierzyć naukę swojego dziecka, dobrze trafiłeś. Centrum korepetycji MOOSE, doceniają zarówno dzieci pracujące w programie szkoły podstawowej, przyszli maturzyści jaki i studenci. Chemia, biologia, matematyka, fizyka i wiele innych przedmiotów do wyboru, przekazywane w zrozumiały sposób są chętnie polecane przez naszych uczniów i przyciągają kolejne grupy rządnych wiedzy młodych ludzi.

Za co cenione jest centrum korepetycji Zielona Góra?

Nauka w systemie zajęć dodatkowych daje możliwość spokojnego podejścia do tematu i opracowanie ich w takim tempie dostosowanym indywidualnie do dziecka. Ogromną zaletą polecanych korepetycji MOOSE jest elastyczność w dopasowaniu ilości, częstotliwości i formy zajęć do predyspozycji i możliwości czasowych ucznia. Jeśli chcesz- nauczyciel przyjedzie do Ciebie do domu. Jeśli wolisz spotkać się na lekcjach online- nie ma problemu.

Od Ciebie zależy, czy zajęcia będą indywidualne, czy będą odbywać się w niewielkich grupach. Do nas należy zatroszczyć się o to, by program dopasowany został do poziomu, potrzeb i Twoich oczekiwań. Przyjemność czerpana ze wspólnych lekcji, przekłada się na efektywność, mierzoną pozytywnymi ocenami, zdawanymi egzaminami, ale i rozwinięciem zainteresowań związanych z danych przedmiotem.

Jak korepetycje z matematyki w Zielonej Górze, to tylko z MOOSE!

Matematyka- królowa nauk- do łaskawych nie należy. Przekonali się o tym wszyscy Ci, którzy próbowali samodzielnie rozgryzać matematyczne zagadki i przekładać język matematyki na język polski. Szybciej i skuteczniej jest zaufać wiedzy naszych wykładowców. W jasny sposób wytłumaczą skomplikowane wzory i reguły matematyczne. Pokażą logikę zadań. Przekonaj się sam, jak prosta może być matematyka, a rozwiązywanie zadań nabierze nowego wymiaru.

Biologia, fizyka, chemia, matematyka punktowana w czasie rekrutacji

Wyniki egzaminu maturalnego uzyskane na świadectwie dojrzałości w tym punkty za dwa przedmioty (biologia, chemia, fizyka, matematyka) decydują o znalezieniu się na liście studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydział medyczny. Podobnie jest z innymi kierunkami uczelni wyższych. Jeśli masz jeszcze wątpliwości- zgłoś się do nas i wybierz korepetycje jakich potrzebujesz!

Wszystkie korepetycje w Zielonej Górze

Adres

Oddział w Zielonej Górze


Tel. 601 661 371

Tel. 601 851 751

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

56 1240 3464 1111 0010 6961 6902

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...