Co zyskujesz z MOOSE?

Myślisz o niezależności? Marzy Ci się własna firma? Otwórz franczyzę razem z MOOSE POLECANE KOREPETYCJE i zarabiaj na własnej firmie, dostając od Nas pakiet korzyści! Moose zapewni Ci know how, czyli skuteczny model biznesowy i wiedzę, która sprawdza się we wszystkich filiach, przynosząc właścicielom odpowiednie zyski.

Zapomnij o niepotrzebnych kosztach, które podmywają fundamenty wielu biznesom, doprowadzając je do bankructwa. Model biznesowy Moose opiera się na indywidualnych lekcjach nauczycieli w domach uczniów, co pozwala Ci oszczędzać sporo pieniędzy każdego dnia. Brak kosztów wynajmu, przejrzysty i skuteczny model biznesowy zapewni Ci sukces bez niebotycznego wkładu własnego. Sprawdź czy w Twoim mieście możesz otworzyć swoją filię, a gwarantujemy, że znajdziemy wspólny język! Otwórz biznes razem z Moose i dołącz do sieci POLECANE KOREPETYCJE o rentownym modelu biznesowym i skutecznej technice nauczania.

Pakiet korzyści

Zapewniamy pakiet szkoleń z naszym know how, by przekazać Ci metody prowadzenia prężnie rozwijającego się biznesu. Nauczymy Cię prowadzić firmę generującą zysk.

Nie zostaniesz sam ze swoim oddziałem - zapewnimy Ci support, który pozwoli Ci się odnaleźć w naszym biznesie! Damy Ci rady i wskazówki, które wyniosą Twój biznes na finansowe wyżyny.

Zapewniamy pełną dokumentację, potrzebną do prowadzenia biznesu. Dzięki nim będziesz mógł spokojnie prowadzić działalność, mając zestaw niezbędnych dokumentów.

Program online, łatwy w obsłudze. Dzięki niemu poprowadzisz sprawnie swój oddział do sukcesu, zachowując porządek w danych.

Dlaczego warto?

  • Oszczędzasz czas i pieniądze korzystając z naszego doświadczenia i know-how.
  • Otrzymujesz gotowy, sprawdzony na różnych rynkach pomysł na biznes. W ten sposób oszczędzasz pieniądze nie popełniając kosztownych błędów.
  • Korzystasz z efektu skali i siły znanej marki.
  • Przechodzisz odpowiednie szkolenia dotyczące funkcjonowania firmy, obsługi i zdobywania klientów, a także naboru i współpracy z nauczycielami.
  • Otrzymujesz specjalnie opracowany system komputerowy do obsługi szkoły.
  • Otrzymujesz swoje miejsce na naszej stronie www, a do tego nie płacisz za jej stworzenie.
  • Korzystasz z naszych doświadczeń i propozycji co do sposobów reklamy i docierania do klienta.
  • Otrzymujesz w ramach opcji opiekę metodyczną oraz możliwość przejęcia bieżącej obsługi twoich klientów.
  • Przez cały czas możesz korzystać z opieki i podpowiedzi naszych doświadczonych pracowników.
  • NIE WYMAGAMY LOKALU – oszczędzasz znaczne kwoty na wynajmie lokalu, nasi korepetytorzy przecież dojeżdżają do uczniów.

Kontakt

Zainteresowany? Dodatkowe pytania?

Zadzwoń lub napisz maila:

Grzegorz Kuzyk

tel. 601 481 391 lub 71 797 55 50

e-mail: franczyza@moose.pl

Wyślij wiadomość ze strony »

  ul. Krupnicza 2/4
     50-075 Wrocław