Oddział w Katowicach

Tel. 32 781 99 09

Tel. 601 921 281

MOOSE POLECANE KOREPETCYJE Katowice.

Witamy na stronie MOOSE POLECANE KOREPETCYJE w Katowicach.

MOOSE POLECANE KOREPETCYJE to największe centrum korepetycyjne w Polsce zajmujące się indywidualnym nauczaniem przedmiotów szkolnych oraz nauczaniem w małych grupach. Na sukces naszej firmy złożyły się: autorski program i świetna kadra nauczycieli. Do każdego Ucznia podchodzimy indywidualnie, dopasowując do niego program nauczania. Bogate doświadczenie naszych nauczycieli w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

Nasi nauczyciele mają świetne podejście do dzieci i młodzieży i dlatego z sukcesem prowadzą kursy dla młodszych i starszych. Przygotowujemy do egzaminu z wybranego przedmiotu - matury podstawowej lub rozszerzonej. Nasi Uczniowie doskonale radzą sobie na egzaminach gimnazjalnych. Dzięki nam każdy młody człowiek może otrzymać pomoc przy realizacji materiału bieżącego z wybranego przedmiotu, a żadne arkana z matematyki czy biologi nie są już ntajemnicze i niezrozumiałe. Postaw na MOOSE POLECANE KOREPETYCJE – lidera w nauczaniu indywidualnym w Polsce. 

Nasi nauczyciele dojadą na zajęcia na terenie całych Katowic, a dzięki temu że współpracujemy również z nauczycielami w wielu miejscowościach regionu, możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce także w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Chorzowie czy Tychach.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w Katowicach pod numerem telefonu: 32 781 99 09.

Adres

Oddział w Katowicach

Al. W. Korfantego 2, lokal 523
40-004 Katowice

Tel. 32 781 99 09

Tel. 601 921 281

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...