Oddział w Katowicach

Tel. 601 921 281

Tel. 32 781 99 09

Katowice – miasto pełne możliwości i edukacyjnego wsparcia

Katowice – istotny ośrodek naukowy i kulturalny na mapie naszego kraju, a także ważne centrum uniwersyteckie Śląska – oferuje uczniom i przyszłym studentom obiecujące możliwości rozwoju i kariery. W Katowicach na uczących się czeka kilkanaście liceów i techników oferujących ambitne programy nauczania i wysoki poziom prowadzonych zajęć. W Stolicy Śląska znajdziesz ponad 20 akademii kształcących na kierunkach ścisłych i humanistycznych, na których z powodzeniem kształci się niemal dwieście tysięcy studentów.

Nauki w szkole jest sporo, a aby dostać się do atrakcyjnych placówek, potrzeba dobrego świadectwa i świetnych wyników z egzaminów, które zapewnią wysoką liczbę punktów rekrutacyjnych. Dlatego, przy kłopotach z opanowaniem materiału, a także potrzebie poprawienia ocen czy podniesienia kwalifikacji – warto sięgnąć po dodatkowe kursy i korepetycje. Katowice są ośrodkiem, w którym łatwo znajdziesz nauczycieli gotowych usiąść z Tobą do lekcji.

„Korepetycje – Katowice” – dla uczniów, maturzystów i studentów

W naszym oddziale w Katowicach znajdziesz wykwalifikowanych nauczycieli, dzięki którym Twoje dziecko poprawi stopnie z kluczowych przedmiotów i przygotuje się do sprawdzianów. Oferujemy pomoc na każdym etapie edukacji z przedmiotów takich jak język polski, matematyka, biologia, chemia, historia, geografia i ze wszystkich innych dziedzin wiedzy, które mogą sprawiać kłopoty. A także wspieramy w przygotowaniach do olimpiad i konkursów - szkolnych i ogólnopolskich.

Korepetycje w Katowicach obejmują program szkoły podstawowej i średniej, szkół ponadpodstawowych, policealnych, a także studiów każdego stopnia, czy kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Jeśli szukasz pomocy w przygotowaniu się do nauki na uczelniach zagranicznych, bądź jesteś obcokrajowcem poszukującym wsparcia edukacyjnego w Polce – również zwróć się do nas. Nasi utytułowani nauczyciele poprowadzą dla Ciebie korepetycje w Katowicach jakich potrzebujesz!

Korepetycje w Katowicach - dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb

Nauczyciele gotowi są przeprowadzić zajęcia z jednym uczniem lub z kilkoma – w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji. Przyjadą do Ciebie do domu lub w umówione miejsce, a jeśli wolisz – zaoferują spotkanie w Internecie.

Każde korepetycje, jakich udzielamy, dopasowane są do możliwości uczącego się i uwzględniają jego indywidualne predyspozycje, a program nauki opracowany jest na podstawie gruntownego rozeznania i wspólnych ustaleń.

Jeśli od dłuższego czasu bezskutecznie wertujesz internetowe ogłoszenia typu „szukam korepetytora” – zapraszamy do skorzystania z prostej i skutecznej wyszukiwarki. W niezwykle szybki sposób znajdziesz tu osobę, która poprowadzi dla Ciebie - inspirujące i pełne łatwo przyswajalnej wiedzy – lekcje i korepetycje. Katowice pozwolą szybko i efektywnie wykorzystać zdobyte wiadomości – miasto słynie bowiem z doskonałej jakości szkół i uczelni wyższych. Zwróci się każda, zainwestowana w naukę, złotówka!

Wszystkie korepetycje w Katowicach

FAQ

Wystarczy, że zapytasz o opinię któregokolwiek z naszych uczniów A tak na poważnie, to ponad 20 lat obecności na rynku zobowiązuje nas do tego, aby codziennie stawać się jeszcze lepszą firmą. Rekomendacje naszych podopiecznych to dodatkowy argument. Jesteśmy dumni, ponieważ z roku na rok przybywa nam kursantów.

W Moose Polecane Korepetycje przygotujemy Cię do zdawania wszystkich egzaminów szkolnych. Wykfalifikowana kadra pedagogiczna to gwarant Twojego sukcesu. Nasi pedagodzy ciągle się doszkalają i zdobywają nową wiedzę, dlatego są na bieżąco ze wszelkimi wymaganiami egzaminacyjnymi. Chcesz być gotowy na wyzwania egzaminu gimnazjalnego? Czujesz, że potrzebujesz powtórki przed maturą? Zapraszamy do Moose Polecane Korepetycje!

W Moose Polecane Korepetycje nasi pedagodzy prowadzą zajęcia, które pomogą w pracy z bieżącym materiałem szkolnym. Zdajemy sobie sprawę, że na lekcjach w szkole nauczyciele nie zawsze mają czas dla wszystkich uczniów i niektóre tematy wymagają ponownego wytłumaczenia lub powtórki. Oferujemy lekcje 60 min, dłuższe trwające 90 min a także lekcje online.

Adres

Oddział w Katowicach

Al. W. Korfantego 2, lokal 523
40-004 Katowice

Tel. 601 921 281

Tel. 32 781 99 09

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

18 1240 3464 1111 0010 6961 6713

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...