Korepetycje w Poznaniu

Tel. 601 661 371 lub 601 851 751

Tel. 601 851 751

Korepetycje w Poznaniu

Dzisiaj zajęcia pozalekcyjne stanowią niezbędny element harmonogramu dnia dzieci i młodzieży. Są ważnym uzupełnieniem dla edukacji szkolnej, która często sprawia nastolatkom trudności. Duża ilość materiału, krótki czas na przyswojenie wiedzy, braki, które tworzą się już po kilkudniowej nieobecności… sprostanie wszystkim wymaganiom stawianym przed uczniami jest bardzo trudne. Warto ułatwić sobie zadanie, zapisując się na korepetycje. Poznań oferuje naukę wszystkich najważniejszych przedmiotów.

W ramach naszej oferty edukacyjnej skupiliśmy się na nauczaniu m.in. nauk ścisłych, które są problematyczne dla wielu osób. Oferujemy zajęcia z takich przedmiotów jak:

W ofercie nie brakuje też nauk humanistycznych. Każda osoba może wybrać te szkolenia, które są jej potrzebne, aby przygotować się do matury podstawowej czy rozszerzonej, zdać ją na wysokim poziomie i zapewnić sobie możliwość dalszego kształcenia na wybranej uczelni.

Korepetycje – Poznań zaprasza uczniów

Organizowane przez nas korepetycje w Poznaniu są dedykowane uczniom ze szkoły podstawowej oraz średniej. Przygotowujemy dzieci do egzaminów ósmoklasisty oraz młodzież do matury.

Mamy wykwalifikowaną kadrę – tworzą ją praktycy doświadczeni w pracy z nastolatkami, którzy dojeżdżają do domu słuchaczy. To niezwykle wygodne rozwiązanie, za które w przypadku innych korepetytorów czy szkół musiałbyś płacić ekstra. U nas pozwala to zaoszczędzić sporo czasu i uczyć się w komfortowych warunkach sprzyjających koncentracji.

Wielu nauczycieli dysponuje szeroką wiedzą, ale nie wszyscy mają odpowiednie przygotowanie, predyspozycje oraz zaangażowanie, aby przekazywać ją dalej. Nasza kadra dydaktyczna zadba o komfort słuchaczy i sprawi, że materiał przyswoją łatwo i przyjemnie.

Wybierz nasze korepetycje w Poznaniu

Szukasz najlepszych korepetycji? Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co mówią o nas inni! Możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi recenzjami oraz wysoką skutecznością pracy. Potwierdzają ją wyniki, jakie na egzaminach uzyskują nasi słuchacze.

Jak udaje nam się realnie pomagać dzieciom, które mają braki w wiedzy oraz tym, które chcą rozszerzyć posiadane informacje? Przede wszystkim:

  • skupiamy się na indywidualnym podejściu – lekcje odbywają się sam na sam lub w bardzo małych grupach,
  • rozszerzamy te zagadnienia, które sprawiają słuchaczom najwięcej trudności – mamy czas, aby skoncentrować się na konkretnych kwestiach i realnie rozwiązać problemy, z jakimi borykają się dzieci,
  • troszczymy się nie tylko o przekazywanie wiedzy i nauce twardych umiejętności. Praca z uczniami w naszym rozumieniu oznacza też ćwiczenie pamięci, rozwój wyobraźni i kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • bazujemy na autorskim programie, który zakłada przekazywanie wiedzy w sposób jasny i zrozumiały.

Wiemy, że zajęcia pozalekcyjne to dla młodzieży bardzo ważny aspekt ich szkolnej edukacji. Zdobywając nową wiedzę i nadrabiając braki słuchacze stają się bardziej pewni swoich umiejętności, odważniej podejmują decyzję, nie mają kompleksów z powodu odstawania od reszty grupy.

Wszystkie korepetycje w Poznaniu

Adres

Oddział w Poznaniu

plac Wolności 9
61-738 Poznań

Tel. 601 661 371 lub 601 851 751

Tel. 601 851 751

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

56 1240 3464 1111 0010 6961 6902

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...