Oddział w Poznaniu

Tel. 61 855 33 17

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Poznań.

Witamy na stronie MOOSE POLECANE KOREPETYCJE w Poznaniu.

Proponujemy:

  • kursy i korepetycje z przedmiotów szkolnych takich jak matematyka, fizyka, chemia, historia i wiele innych z dojazdem naszego nauczyciela do domu ucznia,
  • możliwość przekładania i odrabiania zajęć,
  • indywidualnie dopasowany program nauczania do potrzeb dziecka,
  • świetnych nauczycieli, z ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem w nauczaniu,
  • 2-tygodniowy okres próbny dla każdego kursu.

Nai lektorzy dojeżdżają do uczniów na terenie całego Poznania i okolic.

Jesteśmy największym w Polsce centrum korepetycyjnym zajmującym się nauczaniem indywidualnym i w małych grupach przedmiotów szkolnych. Z sukcesem pomagamy uczniom opanować program każdego przedmiotu szkolnego. 

Oferujemy szeroki zakres usług i autorski program nauczania, dopasowany indywidualnie do Ucznia. Przygotowujemy Uczniów z wybranego przedmiotu do matury podstawowej lub rozszerzonej. Przygotowujemy z sukcesem Uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Nasi nauczyciele mają doskonałe przygotowanie pedagogiczne i dzięki temu kształcą uczniów w każdym wieku. W takim nauczaniu nie mamy sobie równych – nasze kursy podnoszą zdecydowanie oceny uczestniczących w naszych kursach dzieci w szkole! Bez względu czy chcesz aby pomóc twojemu dziecku z opanowaniem materiału bieżącego czy w przygotowaniu do egzaminu nasi nauczyciele będą skutecznym narzędziem do nauki. 

Gwarancja jakości MOOSE POLECANE KOREPETYCJE bierze się z autorskiej metody nauczania. Każdy program krojony jest na miarę Klienta. Nasi lektorzy to najlepsi ludzie na rynku z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w kursach indywidualnych, ale prowadzimy też zajęcia w małych grupach.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Poznaniu i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu rodziców, a także nasi nauczyciele uzyskali świetni kontakt z uczącymi się dziećmi i młodzieżą. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i osobistego z naszym Biurem Obsługi Klienta w Poznaniu!

Adres

Oddział w Poznaniu

plac Wolności 9
61-738 Poznań

Tel. 61 855 33 17

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...