Oddział w Gdańsku

Tel. 58 8882103

Tel. 601 881 451

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Gdańsk – skuteczna nauka to nasza dewiza.

Witamy na stronie MOOSE POLECANE KOREPETYCJE w Gdańsku!

Jesteśmy największym w Polsce centrum korepetycyjnym, zajmującym się indywidualnym nauczaniem przedmiotów szkolnych na wszystkich poziomach nauczania. Nasze usługi kierujemy także do małych grup. Pomagamy w nauce przedmiotów takich jak matematyka, język polski, fizyka, chemia i wiele innych. Posiadamy  nieposzlakowaną opinię na rynku i zatrudniamy ponad 300 nauczycieli każdego roku! Nasi nauczyciele dojeżdżają na terenie całego Gdańska i okolic.

W województwie pomorskim współpracujemy z nauczycielami nie tylko z Trójmiasta, ale też z wielu mniejszych miejscowości, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach także w Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Rumi, Redzie czy Tczewie.

Nasze usługi zapewnią Wam szeroki zakres korzyści, związanych z nauczaniem i korepetycjami z przedmiotów szkolnych. Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowani pracownicy, którzy są zatrudniani na podstawie wieloetapowej rekrutacji. Tylko taka kadra jest w stanie sprostać złożonym potrzebom naszych Klientów. Nauczyciele MOOSE POLECANE KOREPETYCJE przygotują Was do wszystkich egzaminów i pomagają w bieżącej nauce. Nasi Uczniowie osiągają najlepsze wyniki na egzaminie maturalnym z wybranego przedmiotu, jak i na egzaminie gimnazjalnym. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych! 

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE to przede wszystkim indywidualne podejście. Zawsze dobieramy tematykę, charakter kursu czy godziny zajęć do możliwości Ucznia. Wieloletnie doświadczenie naszych nauczycieli daje gwarancję sukcesu w relatywnie krótkim czasie.

Oferujemy nasze usługi na terenie całego Gdańska (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta) i okolic, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Adres

Oddział w Gdańsku

Heweliusza 11
80-890 Gdańsk

Tel. 58 8882103

Tel. 601 881 451

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...