Rodzaje lekcji i korepetycji

lekcje 60 min.

Standardowa godzina lekcyjna korepetycji MOOSE, która jest realizowana w wyznaczonym przez Ciebie czasie.

Najlepsza opcja do stałych powtórzeń materiału przed egzaminami bądź sprawdzianami. Program zajęć dopasowany jest do czasu trwania korepetycji oraz indywidualnych potrzeb ucznia, dzięki czemu gwarantujemy skuteczność nauki oraz zaliczenie wszelkich egzaminów bez najmniejszego problem

lekcje 90 min.

Najskuteczniejsza i najefektywniejsza opcja korepetycji. 90 minut lekcji pozwala uczniowi nie tylko na poznanie nowego materiału, ale również na utrwalenie wcześniej zdobytej wiedzy. Bardzo dobra opcja dla uczniów, którzy potrzebowaliby ogólnej pomocy przy nauce przedmiotu oraz dla osób przygotowujących się do matury lub egzaminów ósmoklasisty. Program jest dopasowany do czasu trwania zajęć i indywidualnych potrzeb ucznia, co gwarantuje efektywność nauki.

 

lekcje ONLINE

Lekcje przez Internet w dowolnym miejscu. Program jest dopasowany do czasu trwania korepetycji oraz potrzeb Ucznia, co gwarantuje skuteczną naukę.

pakiety korepetycji - lekcje 60 min.

Jeśli musisz szybko przygotować się na sprawdzian lub egzamin, albo potrzebujesz szybkiej powtórki materiału to jest to opcja w sam raz dla Ciebie. Kupując pakiet korepetycji decydujesz się na zakup określonej liczby zajęć, które możesz zrealizować w ciągu trzech miesięcy od daty pierwszej lekcji. W ten sposób sam możesz zdecydować jaka liczba godzin jest Ci potrzebna do przyswojenia materiału.

 

Ucz się z razem z nami

Nie czekaj na ostatni dzwonek!