Oddział w Opolu

Tel. 663 726 333

Witamy na stronie MOOSE POLECANE KORPETYCJE w Opolu!

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE to renomowane centrum korepetycjne o zasięgu ogólnopolskim, świadczące usługi nauczania przedmiotów szkolnych takich jak matematyka, fizyka czy chemia indywidualnie i w małych grupach. Jesteśmy liderem w nauczaniu indywidualnym w Polsce. Każdego roku gratulujemy tysiącom zadowolonych kursantów, którzy śpiewająco zdają egzaminy i uzyskują coraz lepsze oceny na świadectwach!

Proponujemy:

  • dojazd naszego nauczyciela na terenie całego Opola i okolic
  • indywidualnie dopasowany program kursu dla każdego Ucznia
  • pomoc i fachowość w nauczniu naszych świetnych nauczycieli
  • możliwość odwoływania i odrabiania zajęć

Z sukcesem przygotowujemy Uczniów do matury podstawowej czy rozszerzonej z każdego przedmiotu szkolenego. Z sukcesem przygotowujemy naszych kursantów do egzaminu gimnazjalnego. Nasi nauczyciele mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, by kształcić młodszych i starszych uczniów. Nauczyciele zatrudniani w MOOSE POLECANE KOREPETCYJE przechodzą bardzo rygorystyczny proces rekrutacji i znajdują się pod stałą opieką metodyczną. Gwarantuje to skuteczną naukę, która przynosi imponujące rezultaty w relatywnie krótkim czasie. Nasz program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Ucznia, dobierając interesującą tematykę zajęć.

Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 50 miastach. Zatrudniamy ponad 300 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Od zeszłego roku otwarliśmy wiele oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do indywidualnej nauki na najwyższym poziomie.

Sprawdź Nas i wejdź na wyższy poziom nauczania z doświadczonymi nauczycielami MOOSE POLECANE KOREPETYCJE!

Adres

Oddział w Opolu


Tel. 663 726 333

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...