O MOOSE POLECANE KOREPETYCJE

Nasza nowa inicjatywa to młodsza siostra MOOSE CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH, które działa na rynku nieprzerwanie już ponad 29 lat, od roku 1994. Zapraszamy na stronę www.moose.pl

MOOSE POLECANE KOREPETYCE jest centrum korepetycyjnym, które działa w oparciu o praktykę i doświadczenia MOOSE CJO.

MOOSE POLECANE KOREPETYCE jest nastawione na efektywną pomoc wszystkim, którzy zamierzają pomóc sobie lub swoim dzieciom w przyswojeniu wiadomości z wybranych przedmiotów, takich jak: matematyka, fizyka, biologia czy język polski. Oczywiście w ofercie będzie także nauka wielu innych przedmiotów.

Naszym głównym celem w MOOSE POLECANE KOREPETYCE jest ciągła pomoc w zakresie nauczania danego przedmiotu, elastyczne ustalanie godzin odbywania nauki czy zakresu realizowanego materiału. Wszystko będzie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Nasi nauczyciele dojeżdżają bezpłatnie do swoich uczniów prawie w każde miejsce na terenie miasta, w którym działają nasze oddziały.

Znajdź swój oddział MooseNasze usługi oferujemy Państwu w wielu miastach jednocześnie, w naszych własnych oddziałach jak i oddziałach naszej nowej sieci franczyzowej.

Na tę chwilę od sierpnia bieżącego roku zapraszamy Państwa do naszych oddziałów na terenie miast: Wrocław, Oleśnica, Oława, Brzeg Dolny, Lubin, Police, Brzeg, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Poznań, Swarzędz, Szczecin, Police, Stargard, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Warszawa, Częstochowa, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Sosnowiec, Kraków, Lublin, Świdnik i Białystok.

Już od sierpnia zapraszamy do naszych oddziałów!

 

 

Ucz się z razem z nami

Nie czekaj na ostatni dzwonek!