Blog

Korepetycje z polskiego dla każdego

2020-11-12

Po korepetycje z polskiego sięgają zarówno uczniowie podstawówki, jak i szkół średnich. Najbardziej popularne są przygotowania do egzaminu ósmoklasisty oraz korepetycje z polskiego do matury. Jednak pomoc w zakresie usystematyzowania materiału czy pod kątem wskazówek, jak pisać prace czy interpretować utwory, może okazać się nieoceniona na każdym etapie nauki.

więcej

Dlaczego „królowa nauk” przysparza uczniom tyle trudności?

2020-11-09

Logiczne myślenie nie przychodzi każdemu łatwo. Jeśli zadania matematyczne wyglądają jak hieroglify w egipskiej piramidzie, a zapamiętanie wzorów graniczy z cudem, korepetycje z matematyki są najlepszym sposobem, by oswoić się z „królową nauk” i nie bać się konfrontacji z nią na maturze.

więcej

Dlaczego warto zdecydować się na korepetycje on-line?

2020-11-08

Sytuacja, z którą zetknął się w ostatnim czasie świat, przeszła najśmielsze wizje i oczekiwania. Pandemia, zamykająca kolejne miasta, państwa, kontynenty, wzbudziła w nas dużo niepokoju, a nawet strachu. Całkowicie przeorganizowała życie, zmieniła stosunek do wielu kwestii, w tym także stosunek do nauki. Zamknięte szkoły, uczelnie, odwołane konkursy, przełożone egzaminy. Dziś, chyba nikt już nie ma wątpliwości, dlaczego warto postawić w tych czasach na e-korepetycje?

więcej

Matura z biologii na poziomie rozszerzonym

2020-11-05

Egzamin dojrzałości to ogromny stres, ale i wyzwanie. Można podejść do niego „z marszu” myśląc, „co ma być to będzie”, a można potraktować całkiem poważnie. Jak skutecznie przygotować się do egzaminu z przedmiotu, który może być przepustką na wymarzone studia? Przejściem na kolejny level osobistego rozwoju. Korepetycje z biologii mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!

więcej

Korepetycje, na miarę czasów

2020-11-03

Czasy, kiedy prosto ze szkoły jechało się na korepetycje, mamy już za sobą. Dzisiejsze ogłoszenia korepetycji oferują korepetycje z dojazdem do ucznia bądź niezwykle popularne e-korepetycje. Dlaczego te formy dodatkowych zajęć są tak cenione i czy warto wybrać korepetycje z dojazdem, zamiast dojeżdżać na zajęcia?

więcej

Dlaczego nauka w Moose?

Bezpłatny dojazd do domu.

Duży wybór przedmiotów.

Zajęcia indywidualne lub w małej grupie.

Sprawdzone metody nauczania.

Zapisz się