Blog

Korepetycje stacjonarne czy e-korepetycje? Które wybrać?

2022-01-12

Zastanawiasz się, jaka forma korepetycji okaże się dla Ciebie najskuteczniejsza? Sprawdź, jakie możliwości daje każde z rozwiązań - i wybierz to, które najbardziej Ci odpowiada.

więcej

5 sposobów na skuteczną naukę w domu

2022-01-10

Samodzielna nauka w domu to najpopularniejszy i najłatwiej dostępny sposób przyswajania wiedzy. Bez względu na to, czy czeka Cię nauka matematyki do matury, czy chcesz powtórzyć słówka na najbliższy sprawdzian z angielskiego, warto wiedzieć, jak skutecznie uczyć się w domu. Sprawdź nasze sposoby!

więcej

Czy warto zacząć chodzić na korepetycje?

2022-01-08

Jeśli masz problemy w nauce lub przeciwnie - dobrze sobie radzisz, ale chcesz zdać maturę na wysokim poziomie - z pewnością w Twojej głowie pojawiła się myśl o korepetycjach. Czy warto zacząć na nie chodzić? I jakie opcje masz do wyboru? Sprawdź!

więcej

Jak zrozumieć chemię? Korepetycje i metody nauki, które warto znać!

2022-01-06

Uczniowie zastanawiają się, jak zrozumieć chemię i wreszcie bez stresu uczęszczać na lekcje lub zdać maturę na zadowalającym poziomie. Warto pamiętać, że to jeden z trudniejszych przedmiotów i nawet chemia od podstaw może sprawiać problemy.

więcej

Jak zrozumieć matematykę bez stresu? Sprawdź nasze porady!

2022-01-04

Chcesz wreszcie zrozumieć matematykę, żeby poprawić oceny, dobrze zdać egzaminy lub po prostu chodzić na lekcje matematyki bez stresu? A może szkoła już za Tobą, ale z jakiegoś powodu planujesz powrót do matematyki? Sprawdź, jak uczyć się tego przedmiotu — spokojnie, bezproblemowo i… skutecznie.

więcej

Korepetycje z polskiego dla każdego

2020-11-12

Po korepetycje z polskiego sięgają zarówno uczniowie podstawówki, jak i szkół średnich. Najbardziej popularne są przygotowania do egzaminu ósmoklasisty oraz korepetycje z polskiego do matury. Jednak pomoc w zakresie usystematyzowania materiału czy pod kątem wskazówek, jak pisać prace czy interpretować utwory, może okazać się nieoceniona na każdym etapie nauki.

więcej

Dlaczego „królowa nauk” przysparza uczniom tyle trudności?

2020-11-09

Logiczne myślenie nie przychodzi każdemu łatwo. Jeśli zadania matematyczne wyglądają jak hieroglify w egipskiej piramidzie, a zapamiętanie wzorów graniczy z cudem, korepetycje z matematyki są najlepszym sposobem, by oswoić się z „królową nauk” i nie bać się konfrontacji z nią na maturze.

więcej

Dlaczego warto zdecydować się na korepetycje on-line?

2020-11-08

Sytuacja, z którą zetknął się w ostatnim czasie świat, przeszła najśmielsze wizje i oczekiwania. Pandemia, zamykająca kolejne miasta, państwa, kontynenty, wzbudziła w nas dużo niepokoju, a nawet strachu. Całkowicie przeorganizowała życie, zmieniła stosunek do wielu kwestii, w tym także stosunek do nauki. Zamknięte szkoły, uczelnie, odwołane konkursy, przełożone egzaminy. Dziś, chyba nikt już nie ma wątpliwości, dlaczego warto postawić w tych czasach na e-korepetycje?

więcej

Wczytaj kolejne

Dlaczego nauka w Moose?

Bezpłatny dojazd do domu.

Duży wybór przedmiotów.

Zajęcia indywidualne lub w małej grupie.

Sprawdzone metody nauczania.

Zapisz się