Korepetycje w Krakowie

Tel. 601 611 921 lub 601 651 661

Tel. 601 651 661

Korepetycje w Krakowie

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego lub dojrzałości zawsze oznacza wiele godzin spędzonych w towarzystwie książek. Dlaczego nie uczynić nauki przyjemniejszą? Kiedy stwierdzisz: „szukam korepetytora”, zadbaj o to, aby była to właściwa osoba. Dzięki zajęciom pozalekcyjnym, dostępowi do interesujących materiałów dydaktycznych oraz wysokiemu poziomowi nauczania masz szansę na osiągnięcie sukcesu bez wielu wyrzeczeń i zmęczenia.

Korzystamy z różnych metod, a naszymi wykładowcami są wykwalifikowani nauczyciele z pasją. Wiemy, jak przygotować Cię do egzaminu, abyś zdał go i uzyskał jak najlepszą ocenę. Zaufaj naszemu doświadczeniu – wybierz najlepsze korepetycje w Krakowie!

„Szukam korepetytora!” – sprawdź nas

W naszym centrum pracuje wielu specjalistów, którzy mają kwalifikacje do nauczania uczniów na etapie szkoły podstawowej oraz średniej.

Jakie przedmioty obejmuje oferta oddziału, w którym udzielane są korepetycje? Kraków zaprasza na zajęcia z:

Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych, kameralnych grupach. Wszystko po to, aby słuchacze mieli przestrzeń do skupienia się na zagadnieniach, jakie sprawiają im najwięcej trudności. Dzięki temu możemy podejść indywidualnie do każdego i dostosować harmonogram oraz tematykę poszczególnych spotkań do oczekiwań każdego uczestnika. Jeżeli szukasz korepetycji w Krakowie, gdzie atmosfera jest przyjacielska, a zarazem profesjonalna, zależy Ci na zdobyciu konkretnej wiedzy i uporządkowaniu tej, którą już posiadasz – zgłoś się do nas.

Korepetycje (Kraków) różne przedmioty

Interesują Cię korepetycje? Kraków ma pod tym względem wiele do zaoferowania. Warto zapisać się do naszego centrum, ponieważ:

  • możesz zacząć naukę w dowolnym momencie,
  • indywidualnie ustalasz czas trwania zajęć (80, 90 minut lub dłużej) oraz częstotliwość spotkań,
  • nauczyciele dojeżdżają do Twojego domu, miejsca pracy lub innego ustalonego miejsca spotkań,
  • nauczanie odbywa się na podstawie skutecznej autorskiej metody, która zapewnia wysoki poziom i bardzo dobrą skuteczność w zdawaniu egzaminów,
  • naszą kadrę stanowią lubiani nauczyciele, którzy mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z młodzieżą.

Myślisz, że możesz sam przygotować się do matury lub egzaminu ósmoklasisty? Pewnie tak jest, ale wiele osób nie wie, jak rozplanować sobie pracę, aby wyrobić się z omówieniem całego materiału przed wyznaczonym terminem testu.

My mamy jasny harmonogram, który uzgadniamy w porozumieniu z Tobą. Szybko poznajemy Twoje słabsze i mocniejsze strony – wiemy dzięki temu na jakich zagadnieniach musimy się skupić. Świetną okazją do powtórek oraz sprawdzania poziomu wiedzy są organizowane regularnie powtórki czy testy sprawdzające.

Zapraszamy do nauki w krakowskim centrum korepetycji, które do tej pory pomogło już wielu uczniom. Nie tylko wspieramy słuchaczy w zdobywaniu i ugruntowaniu wiedzy, ale przede wszystkim sprawiamy, że czują się lepiej i pewniej, nabierają większej odwagi oraz wiary we własne umiejętności.

Wszystkie korepetycje w Krakowie

Adres

Oddział w Krakowie

Smoleńsk 29
31-112 Kraków

Tel. 601 611 921 lub 601 651 661

Tel. 601 651 661

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00

Numer konta bankowego

56 1240 3464 1111 0010 6961 6902

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...