Korepetycje
z języka polskiego w Krakowie

Korepetycje z polskiego (Kraków)

Nie wystarczy tylko przeczytać kilku lektur czy napisać wypracowania, aby być przygotowanym do matury i innego egzaminu z języka ojczystego. Korepetycje z polskiego w Krakowie zakładają znacznie bardziej wszechstronne wykształcenie słuchaczy, również z zakresu ortografii, gramatyki, zasad poprawnej pisowni, znajomości gatunków literackich, twórczości polskich i zagranicznych pisarzy, funkcji tekstów, wyjaśniania zagadnień na podstawie przytoczonych fragmentów… Wiedza, jaką musisz posiąść, aby uzyskać pozytywny wynik testu jest bardzo szeroka, szczególnie jeśli decydujesz się zdawać maturę rozszerzoną.

Korepetycje z języka polskiego pomogą Ci w:

 • nadrobieniu braków,
 • ugruntowaniu i usystematyzowaniu posiadanej wiedzy,
 • rozszerzeniu wiedzy o zakres wymagany na egzaminie rozszerzonym,
 • podniesieniu pewności siebie i wiary we własne umiejętności,
 • odważnego podejścia do zagadnień, które wydają się trudne i zawiłe,
 • zrozumienia skomplikowanych zasad, jakie rządzą polską gramatyką czy ortografią,
 • nabyciu umiejętności pracy z tekstem, tj. interpretowania wierszy, parafrazowania, definiowania, klasyfikowania oraz wielu innych, które przydadzą się również w dorosłym życiu, np. w pracy.

Jak widzisz przed naszymi nauczycielami stoi wiele zadań oraz wyzwań. Korepetycje z polskiego w Krakowie są udzielane przez osoby z ogromną pasją, wiedzą i doświadczeniem, dlatego jesteśmy pewni, że skończysz je zadowolony z pozytywnym wynikiem testu ósmoklasisty lub matury.

Korepetycje – język polski (Kraków)

Niegdyś uchodziły za powód do wstydu i były zarezerwowane głównie dla uczniów słabszych. Dzisiaj korepetycje nadal są traktowane jako okazja do wyrównania szans i dogonienia klasowych prymusów, jednak znacznie częściej służą rozwijaniu pasji i zainteresowań, poszerzaniu wiedzy, odkrywaniu nowych możliwości.

Cieszymy się, że możemy Ci w tym pomóc organizując nasze korepetycje z polskiego. Kraków ma sporo do zaoferowania humanistom, dlatego, jeżeli czujesz, że jest to Twoje powołanie, pójdź za nim!

Nasza oferta jest skierowana również do pozostałych – pamiętaj, że nawet, jeśli masz umysł ścisły, to matura potwierdzająca znajomość języka ojczystego Cię nie ominie. Dlatego warto zapisać się na korepetycje z polskiego. Kraków i inne miasta mają spory odsetek osób, które korzystają właśnie z tej formy wsparcia i uczęszczają na zajęcia pozalekcyjne z polonistyki.

Wybierz naszą placówkę na korepetycje (język polski) Kraków

Być możesz szukałeś różnych form pomocy, jeżeli chodzi o język polski. Korepetycje to obecnie popularna forma nauki, jednak może odbywać się na wiele sposobów. Niestety, wiele z nich okazuje się nieskutecznych. Powtarzanie materiału ze znajomymi? Umawianie się z osobistym nauczycielem? To rozwiązania, które zazwyczaj kończą się fiaskiem. Młodzież ucząca się w ten sposób deklaruje, że nie ma wystarczającej determinacji i odczuwa szybkie zniechęcenie, gdy nie widzi rezultatów swojej pracy.

Rozumiemy to! I wiemy, że dla powodzenia korepetycji liczy się:

 • dobrze opracowany program nauczania,
 • zaangażowana kadra lubiąca pracę z młodzieżą,
 • regularność i systematyczność,
 • motywacja, poprzez okresowe sprawdzanie umiejętności,
 • elastyczny grafik, który można dowolnie modyfikować, np. wydłużając czas lekcji z 60 do 90 minut czy zwiększając częstotliwość spotkań.

Dbamy o to, aby forma zajęć była inspirująca, angażująca. To pozwala nie tylko zdobyć czy ugruntować wiedzę, ale przede wszystkim sprzyja rozwojowi kreatywnego myślenia, poszerza horyzonty i pokazuje młodzieży wszystkie możliwości, jakie na nich czekają.

Inne korepetycje w Krakowie

FAQ

Najlepszego korepetytora warto poszukać w edukacyjnych serwisach internetowych.
Najlepiej uczęszczać na zajęcia co najmniej kilka miesięcy.

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...