Oddział w Toruniu

Tel. 56 664 11 77

Tel. 601 851 021

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Toruń.

Witamy na stronie MOOSE POLECANE KORPETYCJE w Toruniu! 

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE to renomowane centrum korepetycjne o zasięgu ogólnopolskim, świadczące usługi nauczania przedmiotów szkolnych takich jak matematyka, fizyka czy chemia indywidualnie i w małych grupach. Jesteśmy liderem w nauczaniu indywidualnym w Polsce. Każdego roku gratulujemy tysiącom zadowolonych kursantów, którzy śpiewająco zdają egzaminy i uzyskują coraz lepsze oceny na świadectwach!

Proponujemy:

  • dojazd naszego nauczyciela na terenie całego Torunia i okolic
  • indywidualnie dopasowany program kursu dla każdego Ucznia
  • pomoc i fachowość w nauczniu naszych świetnych nauczycieli
  • możliwość odwoływania i odrabiania zajęć

Z sukcesem przygotowujemy Uczniów do matury podstawowej czy rozszerzonej z każdego przedmiotu szkolenego. Z sukcesem przygotowujemy naszych kursantów do egzaminu gimnazjalnego. Nasi nauczyciele mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, by kształcić młodszych i starszych uczniów. Nauczyciele zatrudniani w MOOSE POLECANE KOREPETCYJE przechodzą bardzo rygorystyczny proces rekrutacji i znajdują się pod stałą opieką metodyczną. Gwarantuje to skuteczną naukę, która przynosi imponujące rezultaty w relatywnie krótkim czasie. Nasz program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Ucznia, dobierając interesującą tematykę zajęć. 

Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 50 miastach. Zatrudniamy ponad 300 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Od zeszłego roku otwarliśmy wiele oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do indywidualnej nauki na najwyższym poziomie.

Sprawdź Nas i wejdź na wyższy poziom nauczania z doświadczonymi nauczycielami MOOSE POLECANE KOREPETYCJE! 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i osobistego z naszym Biurem Obsługi Klienta w Toruniu!

Adres

Oddział w Toruniu

ul. Dominikańska 9, wejście B, Nowy Arsenał
87-100 Toruń

Tel. 56 664 11 77

Tel. 601 851 021

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...