Oddział w Warszawie

Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Warszawa - nikt nie uczy tak skutecznie jak My.
 
Witamy na stronie MOOSE POLECANE KOREPETYCJE w Warszawie!
 
Jako lider nauczania przedmiotów szkolnych w Polsce specjalizujemy się w kursach indywidualnych, jak i małych grupach. Każdego roku w naszych szeregach w prawie 50 oddziałach pracuje ponad 300 świetnie wykwalifikowanych nauczycieli!
 
Zalety naszych kursów w Warszawie:
  • najwyższy poziom kursów i korepetycji z przedmiotów szkolnych w Warszawie,
  • ponad 30 nauczycieli tylko na terenie Warszawy i okolic 
  • bezpłatny dojazd nauczyciela w Warszawie do domu ucznia, dojeżdżamy nawet do najtrudniejszych lokalizacji w Warszawie i okolicach,
  • konkurencyjne ceny w Warszawie, 
  • 2-tygodniowy okres próbny dla wszystkich zajęć w Warszawie,
  • największe doświadczenie ze wszystkich szkół w Warszawie,
  • prowadzimy zajęcia dla uczniów w każdym wieku,
Oferujemy naszym Klientom bogaty pakiet nauczania, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Uczymy dzieci w każdym wieku poprzez zabawę oraz przygotowujemy młodzież do egzaminów maturalnych. Nasi Uczniowie osiągają wysokie wyniki również na egzaminie gimnazjalnym z jwybranego przedmiotu. Nauczyciele MOOSE POLECANE KOREPETYCJE uczą także pod kątem egzaminów jak i pomagają zrozumieć lub nadrobić bieżący materiał realizowany z danego przedmiotu w szkole. Osiągniemy cel wraz z Uczniami, dla których dotąd nauka była Rubikonem nie do przebycia.
 
Dostosowujemy się w kwestii tematyki, godzin lekcji czy czasu trwania kursu. Tak skrojony na miarę program nauczania zawsze daje oczekiwane rezultaty. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i doskonałe doświadczenie naszych nauczycieli sprawia, że nasze kursy posiadają 100 % gwarancję jakości. 
Oferujemy nasze usługi na terenie całego Warszawy (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta) oraz okolic, dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Adres

Oddział w Warszawie

ul. Nowy Świat 54/56, 3 piętro
00-363 Warszawa

Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...