Oddział w Bydgoszczy

Tel. 52 584 00 55

MOOSE POLECANE KOREPETCYJE Bydgoszcz.

Witamy na stronie MOOSE POLECANE KOREPETCYJE w Bydgoszczy!

Jesteśmy największym w Polsce centrum korpetycyjnym zajmującym się nauczaniem indywidualnym i w małych grupach przedmiotów szkolnych. Jesteśmy obecni na rynku w prawie pięćdziesięciu miastach w Polsce i obecnie zatrudniamy prawie 300 nauczycieli! Nasz indywidualny program nauczania tworzony specjalnie dla każdego ucznia daje niesamowite efekty w relatywnie krótkim czasie.

Nasze usuługi oferujemy na trenie całej Bydgoszczy i okolic w tym także do Osielska, dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce.

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE cechuje indywidualne podejście do każdego Ucznia. Plan nauczania, tematyka i godziny lekcji zawsze dopasowujemy do potrzeb kursanta, dlatego nasze kursy są tak skuteczne. Bogate doświadczenie naszych nauczycieli w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

Przygotowujemy do matury podstawowej lub rozszerzonej z każdego przedmiotu szkolnego. Oczywiście pomagamy także w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego. Najmłodsi mogą liczyć na ciekawy kurs, który będzie dla nich przygodą, dzięki nauczycielom z przygotowaniem pedagogicznym. 

Zapraszamy do kontaku z naszym Biurem Obsługi Klienta w Bydgoszczy!

Adres

Oddział w Bydgoszczy

Gdańska 60
85-005, Bydgoszcz

Tel. 52 584 00 55

Tel. 52 584 00 55

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...