Oddział w Sosnowcu

Tel. 32 781 99 09

Tel. 601 921 281

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Sosnowiec - nikt nie uczy tak skutecznie jak My.

Jesteśmy największym w Polsce centrum korepetycyjnym zajmującym się indywidualnym nauczaniem przedmiotów szkolnych dla najróżniejszych grup wiekowych. Nasze usługi kierujemy także do małych grup. Pomagamy w nauce przedmiotów takich jak matematyka, język polski, fizyka, chemia i wiele innych. Istniejemy na rynku posiadając nieposzlakowaną opinię i zatrudniając ponad 300 nauczycieli każdego roku!

W województwie dolnośląskim współpracujemy z nauczycielami nie tylko z Sosnowca, ale też z wielu mniejszych miejscowości, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nasze usługi zapewnią Wam szeroki zakres korzyści, związanych z nauczaniem i korepetycjami z przedmiotów szkolnych. Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowani pracownicy, którzy są sprawdzani na podstawie wieloetapowej rekrutacji. Tylko taka kadra jest w stanie sprostać złożonym potrzebom naszych Klientów. Nauczyciele MOOSE POLECANE KOREPETYCJE przygotują Was do wszystkich egzaminów i pomagają w bieżącej nauce. Nasi Uczniowie osiągają najlepsze wyniki na egzaminie maturalnym z wybranego przedmiotu jak i na egzaminie gimnazjalnym. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych!

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE to przede wszystkim indywidualne podejście. Zawsze dobieramy tematykę, charakter kursu czy godziny zajęć do możliwości Ucznia. Wieloletnie doświadczenie naszych nauczycieli daje gwarancję sukcesu w relatywnie krótkim czasie.

Oferujemy nasze usługi na terenie całego Sosnowca i okolic, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Adres

Oddział w Sosnowcu


Tel. 32 781 99 09

Tel. 601 921 281

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...