Korepetycje w Szczecinie

Tel. 601 591 411

Tel. 91 431 00 16

Korepetycje w Szczecinie

MOOSE Polecane korepetycje to jedno miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie wielu szkolnych problemów. Oferujemy efektywne i atrakcyjne cenowo korepetycje w Szczecinie, skutecznie przygotowujące do ważnych egzaminów lub pomagające zrozumieć, opanować i utrwalić nowy materiał. Nasza bogata propozycja obejmuje wiele przedmiotów, takich jak m.in. chemia, fizyka czy matematyka.

Szukam korepetytora!

Potrzebujesz fachowej pomocy w przygotowaniu się do matury podstawowej lub rozszerzonej, egzaminu ósmoklasisty lub sprawdzianu? Nie wiesz, czy wybrana przez Ciebie osoba posiadać będzie stosowne wykształcenie i kwalifikacje do prowadzenia zajęć?

Nasi nauczyciele przechodzą rygorystyczny proces rekrutacji. Sprawdzamy nie tylko ich wiedzę i doświadczenie pedagogiczne, ale też umiejętność nawiązania kontaktu oraz stworzenia przyjaznej atmosfery.

Korepetycje z bezpłatnym dojazdem

W zdecydowanej większości przypadków możemy zaproponować naszym uczniom korepetycje z bezpłatnym dojazdem do domu. Jak to możliwe?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy oddziały niemal w całym kraju i współpracujemy z korepetytorami działającymi w różnych częściach miast. Dlatego jesteśmy w stanie wziąć na siebie koszty dojazdu, a Ty możesz cieszyć się korepetycjami w zaciszu własnego domu lub w innym wybranym przez siebie miejscu. Komfort naszych klientów to dla nas podstawa!

Jesteśmy elastyczni – wybierz formę zajęć

Zależy nam na perfekcyjnym dopasowaniu formy zajęć do potrzeb każdego ucznia i jego preferencji. Dlatego proponujemy różne opcje, spośród których możesz wybierać. Jeśli cenisz sobie maksymalną efektywność i lepiej koncentrujesz się podczas pracy w pojedynkę, zdecyduj się na zajęcia indywidualne. A może wolisz uczyć się z przyjaciółmi, a przy okazji obniżyć koszt lekcji? Zajęcia w małej grupie będą idealną propozycją dla Ciebie!

Możesz wybrać także długość trwania lekcji. Standardowe 60 minut wystarczy, jeśli zależy Ci na gruntownym powtórzeniu materiału – to świetna opcja dla osób przygotowujących się do sprawdzianu czy egzaminu.

90 minut to najlepsze rozwiązanie dla bardziej wymagających klientów – pozwala nie tylko utrwalić znany materiał, ale też opanować całkiem nową porcję wiedzy. Z myślą o indywidualnych potrzebach stworzyliśmy także pakiety standardowej długości lekcji. Możesz realizować je przez 3 miesiące od pierwszych korepetycji.

MOOSE Polecane korepetycje – Szczecin i okolice

Interesują Cię profesjonalne korepetycje? Szczecin jest jednym z miast, na terenie których działamy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wstępny kalkulator ceny – wybierz preferowaną formę, długość i częstotliwość zajęć, aby poznać przybliżony koszt. Na zajęcia możesz się zapisać, wypełniając prosty formularz online.

Zapraszamy do współpracy wszystkich uczniów szkół podstawowych i liceów, oczekujących profesjonalizmu połączonego z komfortową atmosferą i elastycznością. MOOSE Polecane korepetycje to gwarancja efektywnej nauki, przejrzystych zasad i dopasowania poziomu oraz formy zajęć do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.

Wszystkie korepetycje w Szczecinie

Adres

Oddział w Szczecinie

ul. Tkacka 55, parter, prawy korytarz
70-556 Szczecin

Tel. 601 591 411

Tel. 91 431 00 16

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

51 1240 3464 1111 0010 6961 6410

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...