Korepetycje w Konstancinie-Jeziornie

Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

Oferowane przez nas korepetycje to wsparcie na każdym poziomie edukacji. Proponujemy korepetycje indywidualne oraz zajęcia w kameralnych grupach niemal ze wszystkich przedmiotów szkolnych. To propozycja dla wszystkich, którym zależy na poszerzenie swojej wiedzy i poprawienie wyników w nauce.

Matematyka, chemia i fizyka dla każdego

Matematyka, biologia, chemia i fizyka sprawiają Ci trudność? Z nami przedmioty ścisłe wcale nie muszą być trudne. Oferta naszych korepetycji skierowana jest do uczniów szkół podstawowych i średnich, ale również do studentów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę przed kolokwium. Proponujemy szeroki zakres korepetycji indywidualnych i grupowych, które dostosujemy do Twoich oczekiwań i potrzeb. Z naszą pomocą bez problemu przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty, egzaminów maturalnych oraz konkursów i olimpiad przedmiotowych. Dzięki poszerzeniu swojej wiedzy poczujesz się pewnie i nie będziesz martwił się o wyniki matury, która decydują o tym, na jaką uczelnię będziesz mógł się wybrać.

Język polski na wszystkich etapach kształcenia

Korepetycje z matematyki to nie jedyna propozycja. W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne korepetycje z języka polskiego i historii, które pomogą Ci uporządkować zdobytą już wiedzę i doskonale przygotują do egzaminów. Język polski to bardzo ważny przedmiot. Nasze korepetycje nauczę Cię odpowiedniej pracy z tekstem, pomogą zgłębić tajniki ortografii i gramatyki oraz sprawią, że rozprawki będą niezwykle łatwym wyzwaniem.

Korepetycje Konstancin-Jeziorna zawsze pod ręką

Wyróżnia nas niezwykła elastyczność, jeśli chodzi o grafik zajęć. Nie narzucamy terminów lekcji i długości ich trwania. To uczeń samodzielnie podejmuje decyzję, jak często i jak długo będą trwały zajęcia. Nasi nauczyciele mogą udzielać korepetycji w domu kursanta, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze na dojazdy.

Dlaczego warto przygotowywać się z nami do matury? Ponieważ oferujemy korepetycje na najwyższym poziomie. Nasza kadra nauczycielska wyróżnia się wysokimi kompetencjami merytorycznymi z danego przedmiotu i doskonałym doświadczeniem pedagogicznym, dzięki czemu w miłej i swobodnej atmosferze będziesz mógł osiągnąć wyjątkowe rezultaty.

Adres

Oddział w Konstancinie-Jeziornie


Tel. 22 826 33 78

Tel. 22 826 01 99

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

83 1240 6670 1111 0011 1721 2454

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...