Korepetycje w Świeciu

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Świecie to jedno z 200 miast, w którym prężnie działa centrum edukacyjne Moose. Czego uczymy? Język polski (na każdym stopniu zaawansowania), matematyka, chemia, biologia, fizyka to przedmioty, które cieszą się największą popularnością wśród naszych uczniów i przyszłych studentów. Sukces naszej szkoły zawdzięczamy autorskiej metodzie, elastycznemu planowi zajęć oraz znakomitej kadrze. Nauczyciele zatrudnieni w Moose mają świetne podejście do młodzieży, a także niemałe doświadczenie w przygotowaniu uczniów do matury i egzaminów.

Korepetycje z matematyki

Indywidualne korepetycje z matematyki z doświadczonym nauczycielem stanowią najszybszy sposób, by przyswoić wiedzę. Wykładowca najpierw sprawdza, w czym uczeń ma zaległości, a następnie przygotowuje zadania z poszczególnych partii materiału. Z takim przygotowaniem matematyka przestanie być trudna! Jeżeli wybierasz się np. na medycynę i kierunki biologiczno-chemiczne, zapisz się na korepetycje z przedmiotów ścisłych. Biologia,chemia i fizyka, a także matematyka na wysokim poziomie dadzą uczniowi świetny start na obleganych studiach. Możesz uczyć się intensywnie przed egzaminami lub wybrać regularne lekcje w trakcie całego roku szkolnego. Dopasujemy program do twoich potrzeb!

Język polski – powtórka lektur i praca z arkuszami zadań

Zdajesz język polski na maturze rozszerzonej? Przyda ci się solidna powtórka z lektur, a także dobre ugruntowanie wiedzy humanistycznej. Nauczyciele w Moose Świecie to doświadczona kadra pedagogiczna. Wybierz najlepszą szkołę w swoim mieście i zagwarantuj sobie znakomite przygotowanie z całego materiału, który obejmuje egzamin. Częstotliwość lekcji, czas trwania (60 min, 90 min) oraz dni zajęć wybierzesz tak, by pasowały do twojego planu w szkole.

Indywidualne lekcje z takiego przedmiotu jak np. język polski czy matematyka są nieco droższe, ale też bardziej efektywne, ponieważ nauczyciel poświęca 100 proc. uwagi tylko jednej osobie. Niektórzy uczniowie wolą jednak lekcje w mniejszych grupach i dobrze czują się w towarzystwie swoich rówieśników. Ty decydujesz jaki tryb pracy wybrać!

Adres

Oddział w Świeciu


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...