Korepetycje w Obornikach Śląskich

Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Obecnie uczniowie stoją przed bardzo trudnym zadaniem. Czas spędzony w szkole w okresie pandemii i zdalnego nauczania nie zawsze sprzyjał efektywnej i regularnej nauce. Dlatego przed egzaminem maturalnym czy egzaminem ósmoklasisty warto nadrobić zaległości z doświadczonym korepetytorem. Dzięki naszym korepetycjom bez problemu uzupełnisz braki, poprawisz oceny i przygotujesz się do egzaminów na każdym etapie edukacji.

Matematyka dla każdego

W przypadku braku regularnej nauki duże trudności może sprawiać matematyka. Również inne przedmioty wymagają gruntownej powtórki przed przystąpieniem do egzaminów, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na wysokich notach. Korepetycje z Moose to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości nauczania. Nasi korepetytorzy wyróżniają się wysokimi kompetencjami, jeśli chodzi o merytorykę i dużym doświadczeniem pedagogicznym. Moose Polecane Korepetycje oferują cały pakiet wsparcia z różnych przedmiotów szkolnych na najwyższym poziomie. Możesz się zdecydować na korepetycje z matematyki, ale oferujemy również korepetycje z takich przedmiotów jak chemia,język polski, biologia czy fizyka.

Język polski na każdym poziomie nauczania

Na każdym etapie nauki polecamy korepetycje Moose. Gwarantujemy niezwykle elastyczną formę zajęć. Możesz zapisać się na nie w dowolnym momencie trwania roku szkolnego. Wspólnie ustalimy harmonogram zajęć oraz długość i częstotliwość spotkań. Nasze korepetycje odbywają się indywidualnie lub w małych, kameralnych grupach. Możemy dojeżdżać to uczniów albo prowadzić lekcje online. Zakres materiału i sposób nauczania dopasowujemy do preferencji kursantów, starając się zawsze, żeby czas spędzony na korepetycjach był niezwykle efektywny. Dzięki naszym korepetycjom z języka polskiego ugruntujesz poznany materiał, nauczysz się pracy z tekstem i poznasz tajniki szóstkowych rozprawek.

Biologia i chemia dla zaawansowanych

Korepetycje z matematyki są bardzo popularne, ale Oborniki Śląskie oferują również korepetycje z innych przedmiotów ścisłych. Dobre oceny uzyskane na maturze z chemii i biologii rozszerzonej umożliwią Ci rozpoczęcie wymarzonego kierunku studiów. Korepetycje z biologii i chemii to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą zdawać te przedmioty na rozszerzonej maturze i marzą o kierunkach medycznych.

Adres

Oddział w Obornikach Śląskich


Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

47 1500 1067 1210 6010 1873 0000

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...