Korepetycje w Szubinie

Tel. 601 641 961

Tel. 52 584 00 55

Korepetycje z przedmiotów szkolnych stały się obowiązkowym elementem edukacji szkolnej z wielu powodów. Niewątpliwie wpływ na to miała pandemia i zdalny sposób nauczania, ale nie bez znaczenia jest również nieefektywność szkół publicznych oraz przeładowany program nauczania. Trudności z realizacją bieżącej tematyki zajęć z powodu zbyt szybkiego omawiania tematów to bolączka wielu uczniów. Nasza oferta korepetycji z przedmiotów szkolnych to możliwość poprawienia wyników w nauce oraz szansa na dobre przygotowanie do egzaminów na każdym etapie nauczania.

Matematyka, chemia i biologia dla każdego

Wielu uczniów ma problemy z przedmiotami ścisłymi, dlatego nasze korepetycje to w dużej części korepetycje z takich przedmiotów jak matematyka, biologia, chemia, geografia czy fizyka. Nasi korepetytorzy pomagają usystematyzować i pogłębić wiedzę z tych przedmiotów oraz są doskonałym wsparciem podczas przygotowania się do egzaminu maturalnego w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Dzięki nam matematyka nie będzie miała przed Tobą tajemnic, a dobre noty z przedmiotów ścisłych pomogą Ci dostać się na najlepsze techniczne i medyczne uczelnie.

Język polski na najwyższym poziomie

Korepetycje z matematyki i przedmiotów ścisłych to jednak niejedyna propozycja. Oferujemy również korepetycje z języka polskiego, który jest przedmiotem obowiązkowym na każdym etapie nauki oraz na egzaminie ósmoklasisty i egzaminie maturalnym. Korepetycje z polskiego pomogą Ci ugruntować posiadaną już wiedzę, nauczą pracy z tekstem oraz pisania interesujących rozprawek. Z naszymi korepetytorami język polski stanie się Twoim ulubionym przedmiotem.

Dlaczego warto wybrać Moose Polecane Korepetycje?

Nasza oferta to gwarancja wysokiego poziomu i osiągnięcia doskonałych rezultatów. Opieramy się na autorskim programie nauczania, który dostosowujemy do potrzeb danego ucznia. Oferujemy bardzo elastyczny harmonogram zajęć, które mogą się odbywać indywidualnie lub w małych grupach. To uczeń dopasowuje częstotliwość i długość spotkań do swoich potrzeb. Zajęcia mogą być prowadzone w domu kursanta lub online, co oszczędza dużo czasu na ewentualne dojazdy. Moose Polecane Korepetycje to najlepsza oferta na rynku.

Adres

Oddział w Szubinie


Tel. 601 641 961

Tel. 52 584 00 55

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

51 1240 3464 1111 0010 6961 6410

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...