Oddział w Wodzisławiu Śląskim

Tel. 601 921 281

Tel. 32 781 99 09

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Wodzisław Śląski.

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE to renomowane centrum korepetycje, które specjalizuje się w korepetycjach indywidualnych oraz w małych grupach z przedmiotów szkolnych, przeznaczonych dla wszystkich którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę lub potrzebują pomocy przy realizacji materiału bieżącego w szkole.

MOOSE POLECANE KOREPETCYJE dostosowuje się do złożonych potrzeb swoich słuchaczy.

Przygotowujemy do egzaminów z wybranych przedmiotów takich jak: egzamin gimnazjalny, matury podstawowa i rozszerzona. Nasi nauczyciele mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i świetne podejście do dzieci i młodzieży. Tworzymy indywidualny probram nauczania dostosowany do potrzeb danego ucznia, wesprzemy i pomożemy w każdej sytuacji z danym przedmiotem. Nie narzucamy terminów lekcji czy długości ich trwania - Uczeń samodzielnie podejmuje decyzję o harmonogramie swojej nauki. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku, indywidualnie ustalić czas trwania zajęć (60, 90 – minut lub dłużej) i dopasować częstotliwość spotkań do swoich potrzeb. Nasi nauczyciele dojeżdżają do Twojego domu czy miejsca pracy, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze.

Nasza centrala znajduje się we Wrocławiu, jednak posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta także w wielu innych miastach, takich jak: Kraków, Poznań, Warszawa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Bydgoszcz, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku czy Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w prawie 200 miastach. Zatrudniamy ponad 600 starannie wyselekcjonowanych nauczycieli z dużym doświadczeniem.

Chcemy w ten sposób umożliwić wszystkich zainteresowanym dostęp do indywidualnej pomocy w nauczaniu na najwyższym poziomie. Każdego roku nasze kursy kończy wielu zadowolonych kursantów, którzy dzięki nam wchodząx otrzymują dużo lepsze oceny. Potwierdza to wysoki poziom naszych usług, skuteczność autorskiej i indywidualnej metody nauczania oraz profesjonalizm naszych nauczycieli.

Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem, otrzymają Państwo rzetelną informację i możliwość skorzystania z pomocy naszych nauczycieli.

Adres

Oddział w Wodzisławiu Śląskim


Tel. 601 921 281

Tel. 32 781 99 09

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

18 1240 3464 1111 0010 6961 6713

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...