O MOOSE POLECANE KOREPETYCJE

Nasza nowa inicjatywa to młodsza siostra MOOSE CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH, które działa na rynku nieprzerwanie już ponad 29 lat, od roku 1994. Zapraszamy na stronę www.moose.pl

Jak działa Moose?

MOOSE POLECANE KOREPETYCE jest centrum korepetycyjnym, które działa w oparciu o praktykę i doświadczenia MOOSE CJO.

MOOSE POLECANE KOREPETYCE jest nastawione na efektywną naukę wszystkich, którzy zamierzają pomóc sobie lub swoim dzieciom w przyswojeniu wiadomości z wybranych przedmiotów, takich jak: matematyka, fizyka, biologia czy język polski. Oczywiście w ofercie będzie także nauka wielu innych przedmiotów.

Naszym głównym celem w MOOSE POLECANE KOREPETYCE jest ciągła pomoc w zakresie nauczania danego przedmiotu, elastyczne ustalanie godzin odbywania nauki czy zakresu realizowanego materiału. Wszystko będzie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Nasi nauczyciele dojeżdżają bezpłatnie do swoich uczniów prawie w każde miejsce na terenie miasta, w którym działają nasze oddziały.

Nasze usługi oferujemy Państwu w wielu miastach jednocześnie, w naszych własnych oddziałach jak i oddziałach naszej nowej sieci franczyzowej.

Na tę chwilę od sierpnia bieżącego roku zapraszamy Państwa do naszych oddziałów na terenie miast: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Brzeg Dolny, Lubin, Police, Brzeg, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Swarzędz, Szczecin, Police, Stargard, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Sosnowiec, Lublin, Świdnik, Białystok i wielu innych.

Zapraszamy do naszych oddziałów!

 

Sieć franczyzowa

Cały czas intensywnie rozwijamy naszą sieć oddziałów franczyzowych. W prawie każdym mieście uczniowe czekają na wysoką jakość nauczania i elastyczne podejście.

Pracując pod wspólną marką możemy więcej, lepiej i mniejszym kosztem. Każdy oddział franczyzowy działając pod skrzydłami dużej i sprawdzonej firmy ma gwarancję bezpieczeństwa i stabilnego rozwoju. Szeroko zakrojone działania marketingowe, sprawdzone metody nauczania i współpraca zapewni nam wspólny sukces na dynamicznie rozwijającym się rynku edukacyjnym w Polsce.

Wszystkich zainteresowanych otwarciem oddziału franczyzowego MOOSE POLECANE KOREPETYCE i dołączeniem do naszej sieci franczyzowej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zawartymi w zakładce Franczyza.

 

Kontakt

Zainteresowany? Dodatkowe pytania?

Zadzwoń lub napisz maila:

Grzegorz Kuzyk

tel. 601 481 391 lub 71 797 55 50

e-mail: franczyza@moose.pl

Wyślij wiadomość ze strony »

  ul. Krupnicza 2/4
     50-075 Wrocław