Korepetycje w Mogilnie

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Centrum Moose posiada oddziały w 200 miastach w Polsce. To renomowana szkoła, która prowadzi język polski, korepetycje z matematyki, chemii, fizyki i biologii na każdym stopniu zaawansowania. Uczniowie chętnie zapisują się na lekcje z doświadczonym nauczycielem, który przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej lub rozszerzonej, a także wspiera przed sprawdzianem, czy zaliczeniem semestru. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a indywidualne korepetycje to najbardziej efektywny sposób nauki.

Korepetycje z matematyki

Matematyka, chemia, fizyka i biologia często sprawiają trudności w szkole, dlatego te przedmioty cieszą się tak dużym zainteresowaniem w Moose Mogilno. Zapisz się na korepetycje i zapomnij o stresie przed kartkówką, czy większym sprawdzianem. Naukę możesz rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolnego i brać korepetycje z taką częstotliwością, jaka będzie potrzebna. Nasze lekcje nie mają sztywnych ram – długość zajęć może wynosić 60, 90 lub więcej minut, spotykasz się z nauczycielem raz lub dwa razy w tygodniu, a konkretne terminy ustalasz z nim indywidualnie. Elastyczne podejście pomaga najlepiej wykorzystać czas na naukę, tym bardziej że nauczyciel może przyjechać do twojego domu, jeśli wybierzesz opcję z dojazdem.

Język polski – solidne przygotowanie do matury

Na język polski zapisują się uczniowie, którzy podchodzą do matury podstawowej i rozszerzonej, a także przed egzaminem ósmoklasisty. Na korepetycjach można powtórzyć lektury i przećwiczyć zestawy pytań z nauczycielem. Doświadczony pedagog wie, na co zwrócić większą uwagę i które tematy występują najczęściej w arkuszach.

Rodzice pomagają dzieciom w osiąganiu celów i wspierają w zdobywaniu wykształcenia. To najlepsza inwestycja w przyszłość młodego człowieka, warto więc starannie wybrać jego nauczyciela. Indywidualne korepetycje np. matematyka są nieco droższe, ale też bardziej efektywne. Niektórzy uczniowie wolą jednak zapisać się do małej grupy, ponieważ dobrze czują się w gronie rówieśników.

Adres

Oddział w Mogilnie


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 19:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...