Korepetycje w Rumi

Tel. 601 881 451

Tel. 58 888 21 03

Rumia - korepetycje dla uczniów szkół podstawowych i średnich

Rumia to średniej wielkości miasto w województwie pomorskim. Znajduje się dosyć blisko Trójmiasta, dzięki czemu uczniowie mają swobodny dostęp do najlepszych tutejszych uczelni. Aglomeracja Trójmiejska stawia na zrównoważony rozwój gospodarki i nowoczesne technologie, przyciągając inwestorów z całego świata. Rośnie więc rynek pracy i zapotrzebowanie na specjalistów i kadrę menedżerską. Nietrudno tu o dobrą pracę czy płatny staż, do których przygotują Cię wysoko usytuowane w rankingach uczelnie. Ale żeby rozpocząć studia, musisz wykazać się dobrymi wynikami w szkole średniej, bo tylko one pozwolą Ci dostać się na upragniony kierunek studiów i w przyszłości osiągnąć zawodowy i finansowy sukces.

Matematyka i fizyka - warto postawić na ścisłe przedmioty

Jeżeli czujesz, że Twoje dziecko nie nadąża z materiałem, ma pewne zaległości albo nie czuje się pewnie w przedmiotach, które są ważne dla jego przyszłej edukacji, możesz sięgnąć po wsparcie naszej firmy. Oferujemy szeroki zakres korepetycji z takich przedmiotów jak matematyka, chemia, fizyka, biologia - ale również język polski, który jest obowiązkowym przedmiotem na egzaminie ósmoklasisty i na maturze.

Przygotowujemy do egzaminu kończącego szkołę podstawową oraz do matury, zarówno w zakresie podstawowym jak i rozszerzonym. Nasza profesjonalna kadra nauczycielska wykazuje się nie tylko ogromną wiedzą merytoryczną z danego przedmiotu, ale również ma bardzo duże umiejętności pedagogiczne i potrafi nawiązać doskonały kontakt z dziećmi i z młodzieżą.

Rumia - pomoc na każdym etapie nauki

Pomagamy w przygotowaniu do szkolnych sprawdzianów i klasówek, nauczamy korzystać z zasobów wiedzy i czerpać motywację do nauki na co dzień. Maturzystom pomożemy opanować ogrom materiału do egzaminu dojrzałości i podpowiemy, jak radzić sobie z egzaminacyjnym stresem. Korepetycje z matematyki Rumia to świetne przygotowanie do egzaminów na różnych poziomach edukacji, ale również możliwość wsparcia ucznia, który przygotowuje się na olimpiadę czy ogólnopolski konkurs. Na naszych korepetycjach może on poszerzyć swoją wiedzę poza zakres podstawowy oraz rozbudzać swoje zainteresowania.

Matematyka to bardzo ważny przedmiot, który jest przedmiotem obowiązkowym zarówno na egzaminie ósmoklasisty jak i egzaminie maturalnym - podobnie jak język polski. Ale są przedmioty, które nie są obowiązkowe, ale w zależności od wyboru przyszłego kierunku studiów musisz wykazać się ich dobrą znajomością. Fizyka może być wymagana na wielu technicznych uczelniach, biologia i chemia są konieczną podstawą, jeżeli chcesz kontynuować naukę na uczelni medycznej. Dla naszych korepetytorów te przedmioty nie mają tajemnic. Potrafią pomóc na każdym etapie edukacji.

Adres

Oddział w Rumi


Tel. 601 881 451

Tel. 58 888 21 03

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

18 1240 3464 1111 0010 6961 6713

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...