Oddział w Elblągu

Tel. 601 564 943

Tel. 601 565 138

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Elbląg.
 
Witamy na stronie MOOSE POLECANE KOREPETYCJE w Elblągu! 
 
Jesteśmy czołowym centrum korepetycyjnym w Polsce, specjalizującym się w kursach i korepetycjach dla osób indywidualnych i w małych grupach. Istniejąc na rynku polskim zdążyliśmy zyskać renomę u wielu uczniów w różnym wieku.
 
Uczymy dzieci, dzięki pedagogicznemu przygotowaniu i doświadczeniu w pracy z najmłodszymi naszych nauczycieli. Nasze kursy i korepetycje to wielka przygoda dla dzieci, które chętnie uczestniczą w naszych zajęciach. Nauczamy wiele przedmiotów min. matematyki, fizyki czy WOS-u. 
Nasi nauczyciele przygotowują do wybranych egzaminów, matury i pomagają przy materiale realizowanym w szkole. Dbamy także o najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym, wiek nie gra roli, liczy się motywacja. Przyjdź do Nas i poczuj skuteczność MOOSE POLECANE KOREPETYCJE!
 
Podchodzimy indywidualnie do każdego Ucznia. Autorski program, projektowany jest indywidualnie uwzględniając tematykę i cel nauki. Dzięki temu szybko zbieramy owoce swojej pracy, a uczeń odnosi pełny sukces.
 
Naszej metodzie nauczania zaufało wielu rodziców nauczając w naszym centrum swoje dzieci. Oferujemy nasze usługi na terenie całego miasta (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta) i poza nimi, dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!
 
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Adres

Oddział w Elblągu


Tel. 601 564 943

Tel. 601 565 138

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

95 8310 0002 0012 1200 2000 0010

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...