Korepetycje w Jelczu-Laskowicach

Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Każdy etap nauki kończy się egzaminem, którego wyniki decydują o tym, jaką szkołę lub uczelnię będziemy mogli wybrać. Dobrze zdany egzamin ósmoklasisty pozwala dostać się do wymarzonego liceum, natomiast wysokie noty maturalne umożliwiają studiowanie na wybranym kierunku. Nasze korepetycje pozwolą Ci osiągnąć jak najlepsze rezultaty na obu egzaminach.

Korepetycje z matematyki i innych przedmiotów ścisłych

Oferujemy szeroki zakres korepetycji dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Nasza wykwalifikowana kadra korepetytorów wyróżnia się przede wszystkim wysoką wiedzą merytoryczną oraz doskonałymi zdolnościami pedagogicznymi. To one sprawiają, że nauka danego przedmiotu będzie niezwykle łatwa i efektywna. Oferujemy korepetycje z takich przedmiotów jak matematyka, chemia, biologia, geografia i fizyka. Dobrze zdany egzaminy z tych przedmiotów to gwarancja dostania się na wymarzone studia. Dzięki naszej ofercie matematyka nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic, a dobrze zdana matura z chemii i biologii w zakresie rozszerzonym otworzy przed Tobą drzwi medycznych uczelni.

Język polski na maturze

Nasze korepetycje z języka polskiego pomogą Ci nadrobić braki oraz ugruntować i usystematyzować posiadana już wiedzę. Przygotujemy Cię do matury w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Dzięki naszym korepetycje podniesiesz pewność siebie i uwierzysz we własne umiejętności. Wyjaśnimy Ci trudne zagadnienia i nauczymy Cię tego, z czym masz największe trudności. Skomplikowane zasady polskiej gramatyki i ortografii staną się proste. Zdobędziesz umiejętność pracy z tekstem, bez problemu zinterpretujesz poezję, będziesz parafrazować i definiować najważniejsze problemy w tekście. To doskonałe przygotowanie do matury, ale również do pracy w dorosłym życiu.

Jelcz-Laskowice – korepetycje dla każdego

Oferowane przez nas korepetycje to zajęcia indywidualne lub grupowe, prowadzone w małych zespołach. Korepetycje mogą się odbywać w domu ucznia. Przykładamy ogromną wagę do jakości naszych korepetycji. Dla nas najważniejsze są Twoje indywidualne cele, dlatego staramy się zawsze dopasować zakres i tematykę zajęć do konkretnych potrzeb i oczekiwań kursanta. Dostosowujemy autorską metodę nauczania do predyspozycji ucznia, żeby osiągnął doskonałe rezultaty w jak najkrótszym czasie.

Adres

Oddział w Jelczu-Laskowicach


Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

47 1500 1067 1210 6010 1873 0000

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...