Korepetycje w Żninie

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Renomowane centrum edukacji Moose oddział Żnin to jedna z 200 placówek centrum edukacyjnego na mapie Polski. Prowadzimy zajęcia i kursy zarówno indywidualne, jak i w niewielkich grupach. Uczniowie i przyszli studenci zapisują się na język polski i korepetycje z matematyki u doświadczonych nauczycieli zatrudnionych w naszej szkole, którzy mają duże doświadczenie.Atuty szkoły to elastyczne podejście do trybu nauki i świetna kadra. Warto dowiedzieć się więcej o metodzie nauki w Moose Polecane Korepetycje i skorzystać z oferty, by przygotować się egzaminu ósmoklasisty lub zdania matury.

Korepetycje z matematyki i innych przedmiotów ścisłych

Czego uczymy? Matematyka, chemia, biologia, fizyka – to przedmioty, które cieszą się dużą popularnością w ciągu całego roku szkolnego. Sukces szkoły Moose polega na elastycznym podejściu do nauki. Wszystkie parametru kursu można dopasować do potrzeb. Po pierwsze czas trwania lekcji: 60 min, 90 min lub dłużej, po drugie to częstotliwość spotkań – ile razy w tygodniu chcesz się uczyć? Możesz zaplanować z nauczycielem jedno lub dwa spotkania w wybrane dni tygodnia i sprawić, że matematyka przestanie być trudna. Naukę rozpoczyna się i kończy w dowolnym momencie roku szkolnego. Nasi wykładowcy mają świetne podejście do młodzieży oraz duże doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów. Warto poszerzać horyzonty i zdobywać wiedzę z Moose!

Język polski – powtórka z lektur do matury

Język polski – powtórka lektur, gramatyka, wiedza ogólna – przed maturą trzeba ugruntować ogromną ilość wiedzy, szczególnie jeśli podchodzisz do matury rozszerzonej. Moose Żnin daje taką możliwość przyszłym studentom, oferując indywidualne lekcje z polskiego i innych przedmiotów. Satysfakcjonujące wyniki z egzaminu to lepszy start na rynku pracy!

Rodzice często przed maturą chcą pomóc dziecku pokonać trudności i otrzymać wyższe noty. Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Żninie i wybranie indywidualnych zajęć lub nauki na kursie w grupie rówieśników. Na naszej stronie znajduje się kalkulator cen korepetycji, można więc sprawdzić dostępność nauczycieli danego przedmiotu i ceny.

Adres

Oddział w Żninie


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...