Korepetycje w Szczytnie

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Moose Polecane Korepetycje oferuje duży wybór kursów na bieżący rok szkolny. Język polski, korepetycje z matematyki, chemia, fizyka, biologia to przedmioty, które w naszym centrum cieszą się dużą popularnością wśród przyszłych studentów. Moose specjalizuje się w udzielaniu lekcji indywidualnych oraz zajęć organizowanych w małych grupach z przedmiotów szkolnych, dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę lub potrzebują wsparcia przy przerabianiu bieżącego materiału w szkole.

Korepetycje z matematyki

Dla wielu uczniów matematyka jest dość trudna, dlatego potrzebują wsparcia w przyswojeniu bieżącego materiału, by zaliczyć semestr. Korepetycje z matematyki z doświadczonym nauczycielem, który ma odpowiednie podejście do uczniów, pomagają w sprawdzianach, napisaniu pracy oraz zaliczeniu testów z satysfakcjonującą oceną. Warto skorzystać z pomocy, jeśli marzysz o obleganym kierunku studiów. Matematyka, chemia, fizyka i biologia to kursy wybierane przez przyszłych studentów medycyny oraz kierunków biochemicznych na politechnikach.

Język polski – korepetycje przed maturą

Język polski (program szkolny) może być realizowany jako indywidualne zajęcia lub lekcje w małej grupie, które są najefektywniejszą formą nauki. Niektórzy uczniowie czują się pewniej wśród rówieśników, dlatego obie te formy mają swoich zwolenników. Szkoła Moose Polecane Korepetycje daje możliwość elastycznego dopasowania długości zajęć (60, 90 lub więcej minut), częstotliwości spotkań np. raz lub dwa razy w tygodniu oraz ustalenia z nauczycielem, w jakie dni tygodnia odbywają się korepetycje. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas na poruszaniu się po mieście, wybierz opcję z dojazdem wykładowcy do domu.

Rodzice często decydują o rozpoczęciu kursów swoich dzieci w naszej szkole. Pomagają w ten sposób swoim pociechom w osiąganiu celów i wspierają w zdobywaniu wiedzy. Indywidualne korepetycje np. matematyka czy chemia kosztują więcej, ale są efektywniejsze. Uczniowie niekiedy wolą zapisać się na zajęcia do małej grupy, dlatego obie formy są dostępne w Moose Szczytno.

Adres

Oddział w Szczytnie


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...