Korepetycje w Złotowie

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Renomowane centrum edukacji Moose Polecane Korepetycje oddział Złotów to jedna z 200 placówek naszego centrum edukacyjnego na mapie Polski. Uczniowie i przyszli studenci zapisują się na język polski i korepetycje z matematyki u doświadczonych nauczycieli zatrudnionych w naszej szkole.

Czego uczymy? Matematyka, chemia, biologia, fizyka – to przedmioty, które cieszą się dużą popularnością przez cały rok. Nasz sukces polega na elastycznym podejściu do nauki oraz starannie wyselekcjonowanej kadrze pedagogicznej, która stawia na indywidualne podejście. Nauczyciele z Moose mają świetne podejście do młodzieży oraz duże doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów. Warto skorzystać z naszej oferty i podnieść poziom swojej wiedzy!

Korepetycje z matematyki

Wielu uczniów twierdzi, że matematyka w szkole jest dość trudna i miewają problemy z przyswojeniem dużych partii materiału. To dla nich organizujemy korepetycje z matematyki w centrum edukacyjnym Moose Złotów. Zapisz się na nasz kurs i pokonaj wszystkie trudności, a matematyka niech stanie się zrozumiała i logiczna. Poczujesz się pewniej w przerabianym na bieżąco materiale, a sprawdzian nie będzie już powodem do stresu. Dopasujemy terminy spotkań z nauczycielem oraz długości lekcji do oczekiwań, a dodatkowo można skorzystać z opcji dojazdu nauczyciela do domu. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolnego. Czas trwania lekcji indywidualnie ustalisz z nauczycielem, by stworzyć idealny grafik (60/90 minut lub dłużej) i zapewnić sobie atrakcyjne zajęcia dodatkowe.

Język polski – powtórka z lektur do matury

Podchodzisz do matury rozszerzonej z języka polskiego? Warto powtórzyć lektury, odświeżyć wiedzę ogólną i gramatykę oraz poćwiczyć pisanie wypracowań. Jeżeli chcesz dobrze przygotować się do najważniejszego egzaminu w życiu, skorzystaj z pomocy doświadczonych nauczycieli. Moose daje taką możliwość przyszłym studentom, oferując indywidualne lekcje z polskiego i innych przedmiotów. Organizujemy również zajęcia w niewielkich grupach, w których nauka jest również efektywna i tańsza. Satysfakcjonujące wyniki z egzaminu to lepszy start na wymarzony kierunek studiów!

Adres

Oddział w Złotowie


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...