Korepetycje w Sztumie

Tel. 601 564 943

Tel. 601 565 138

Nasze korepetycje są niezwykle skuteczne i efektywne. Jesteśmy największym w Polsce centrum korepetycyjnym, które zajmuje się indywidualnym nauczaniem przedmiotów szkolnych na każdym poziomie kształcenia. Oferujemy korepetycje indywidualne oraz prowadzone w kameralnych grupach. Pomagamy w nauce przedmiotów takich jak matematyka, język polski, fizyka, geografia, chemia i biologia. Wyróżniamy się nieposzlakowaną opinią i kadrą nauczycielską o bardzo wysokich kwalifikacjach.

Korepetycje z matematyki i przedmiotów ścisłych

Korepetycje stały się podstawowym elementem edukacji szkolnej. Niestety zdalna nauka nie sprzyjała regularnej pracy i wystarczającej efektywności, dlatego coraz więcej dzieci i młodzieży ma problemy z takimi przedmiotami jak matematyka, biologia, chemia czy fizyka. To przedmioty, które są potrzebne na każdym poziomie edukacji. Mają również ogromne znaczenie dla tych osób, które planują edukację na ścisłych kierunkach uniwersyteckich. Nasze korepetycje z matematyki i pozostałych przedmiotów ścisłych to doskonałe przygotowanie do egzaminów maturalnych. Wysokie noty z tych przedmiotów otwierają wiele atrakcyjnych kierunków studiów.

Język polski dla zaawansowanych

Korepetycje z języka polskiego to również oferta, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Język polski to obowiązkowy przedmiot na egzaminach na każdym etapie nauczania, a wysoki wyniki z tego przedmiotu to gwarancja dobrej punktacji i perspektywa wymarzonego liceum i kierunku na studiach.

Sztum – korepetycje na najwyższym poziomie

Nasza oferta zapewnia szeroki zakres korzyści związanych z nauczaniem i korepetycjami z przedmiotów szkolnych. Starannie wyselekcjonowana kadra nauczycielska jest sprawdzana w ramach wieloetapowej rekrutacji. Wyróżnia się ona nie tylko bardzo wysokimi kompetencjami merytorycznymi, ale również dużymi umiejętnościami dydaktycznymi. Nasi uczniowie osiągają doskonałe wyniki na egzaminach maturalnych z wybranych przedmiotów oraz na egzaminach ósmoklasisty.

Adres

Oddział w Sztumie


Tel. 601 564 943

Tel. 601 565 138

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

95 8310 0002 0012 1200 2000 0010

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...