Oddział w Sztumie

Tel. 601 564 943

Tel. 601 565 138

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Sztum – nikt nie uczy tak skutecznie jak My.

Witamy na stronie MOOSE POLECANE KOREPETYCJE w Sztumie!

Jesteśmy największym w Polsce centrum korepetycyjnym zajmującym się indywidualnym nauczaniem przedmiotów szkolnych dla najróżniejszych grup wiekowych. Nasze usługi kierujemy także do małych grup. Pomagamy w nauce przedmiotów takich jak matematyka, język polski, fizyka, chemia i wiele innych. Istniejemy na rynku posiadając nieposzlakowaną opinię i zatrudniając ponad 300 nauczycieli każdego roku!

W województwie pomorskim współpracujemy z nauczycielami nie tylko ze Sztumu, ale też z wielu mniejszych miejscowości, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nasze usługi zapewnią Wam szeroki zakres korzyści, związanych z nauczaniem i korepetycjami z przedmiotów szkolnych. Nasi nauczyciele to starannie wyselekcjonowani pracownicy, którzy są sprawdzani na podstawie wieloetapowej rekrutacji. Tylko taka kadra jest w stanie sprostać złożonym potrzebom naszych Klientów. Nauczyciele MOOSE POLECANE KOREPETYCJE przygotują Was do wszystkich egzaminów i pomagają w bieżącej nauce. Nasi Uczniowie osiągają najlepsze wyniki na egzaminie maturalnym z wybranego przedmiotu jak i na egzaminie gimnazjalnym. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych! 

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE to przede wszystkim indywidualne podejście. Zawsze dobieramy tematykę, charakter kursu czy godziny zajęć do możliwości Ucznia. Wieloletnie doświadczenie naszych nauczycieli daje gwarancję sukcesu w relatywnie krótkim czasie.

Oferujemy nasze usługi na terenie całego Sztumu (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta) i okolic, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Adres

Oddział w Sztumie


Tel. 601 564 943

Tel. 601 565 138

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

95 8310 0002 0012 1200 2000 0010

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...