Korepetycje w Olkuszu

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Korepetycje z matematyki - Olkusz uczy się z MOOSE Polecane Korepetycje

Chcesz dobrze zdać maturę lub egzamin ósmoklasisty? Zależy Ci na poprawieniu ocen i nadrobieniu zaległości z danego przedmiotu, a przede wszystkim - na tym, by wreszcie chodzić na lekcje bez stresu? Nasi korepetytorzy pokazują, że nawet matematyka i chemia mogą być proste. Ich ogromne doświadczenie z pewnością ułatwi Ci naukę, dlatego z przyjemnością informujemy, że Olkusz może pochwalić się nowym centrum korepetycji - od teraz MOOSE Polecane Korepetycje działa w Waszym mieście!

Centrum korepetycji w Olkuszu - plan nauki tworzymy indywidualnie

MOOSE Polecane Korepetycje to szkoła, która bazuje na bogatym doświadczeniu szkoły językowej MOOSE. Ponad dwadzieścia lat nauki języków w całej Polsce pozwoliło wypracować skuteczne metody przekazywania wiedzy. Dzięki temu nasi uczniowie szybko obserwują rezultaty - a my cieszymy się razem z nimi z tego sukcesu.

Nasi korepetytorzy tworzą przyjazną atmosferę i umożliwiają naukę bez stresu. Pokazują, jak rozwiązywać trudne zadania z matematyki, tłumaczą reakcje zachodzące na chemii oraz wyjaśniają, jak skutecznie przyswoić teorię z biologii czy fizyki. Możesz także powtórzyć materiał z języka polskiego, geografii, historii czy WOSu - na dodatek w taki sposób, który będzie dla Ciebie najlepszy. Przychodząc na zajęcia, uczysz się dokładnie tego, co jest Ci potrzebne - bez powtarzania doskonale znanych tematów i bez przeskakiwania trudnych zagadnień, dopóki nie zrozumiesz ich w 100%. Korepetytor poświęci tyle czasu, ile potrzebujesz, a przy okazji zmotywuje do nauki.

Wiemy, że każdy uczy się w nieco inny sposób i lepiej koncentruje się na zadaniu w komfortowych warunkach - dlatego uczniowie wraz z opiekunami decydują o:

  • czasie trwania zajęć - standardowo korepetycje trwają 60 minut, ale największą skuteczność obserwujemy w przypadku zajęć 90-minutowych.

  • częstotliwości korepetycji - jedne zajęcia w tygodniu, a może intensywna nauka cztery razy tygodniowo?

  • miejscu - dużym udogodnieniem jest możliwość dojazdu korepetytora do domu ucznia. Alternatywą są korepetycje online.

  • trybie indywidualnym lub grupowym - zajęcia „jeden na jeden” z korepetytorem sprzyjają koncentracji, z kolei grupowe korepetycje motywują do pracy i umożliwiają wspólną naukę z przyjaciółmi.

Skontaktuj się z nami i rozpocznij naukę

Regularne powtarzanie materiału z doświadczonym korepetytorem znacznie ułatwia naukę, pozwala poprawić oceny i świetnie przygotować się do egzaminów. Który przedmiot wybierzesz? Matematyka, chemia, a może korepetycje z fizyki? Przyjmujemy nowych uczniów przez cały rok, więc wystarczy, że zrobisz pierwszy krok i zapiszesz się na zajęcia. Zapraszamy!

 

Adres

Oddział w Olkuszu


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...