Korepetycje w Chełmnie

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Korepetycje Moose to renomowane centrum korepetycji, które specjalizuje się w korepetycjach indywidualnych oraz zajęciach grupowych. Oferujemy korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych dla dzieci i młodzieży, które chcą poszerzyć swoją wiedzę lub potrzebują pomocy przy realizacji bieżącego materiału.

Dlaczego warto wybrać nasze korepetycje?

Nasze korepetycje to indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań uczniów. Staramy się zawsze dopasować formę i zakres materiału do oczekiwań i celów nałożonych przez kursantów. Oferujemy korepetycje na każdym poziomie nauczania. Pomagamy w nauce, przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty i do egzaminów maturalnych oraz przedmiotowych konkursów.

Matematyka i język polski na najwyższym poziomie

Oferowane przez nas korepetycje to matematyka i przedmioty ścisłe, takie jaki biologia, chemia,fizyka i geografia, a także zajęcia z języka polskiego dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę oraz zdobyć nowe wiadomości. Pomożemy przygotować Ci się do egzaminu i poprawić szkolne oceny. Język polski i matematyka to obowiązkowe przedmioty na egzaminie ósmoklasisty i na maturze, dlatego warto dobrze opanować obowiązujący zakres materiału. Korepetycje z matematyki i fizyki pozwolą Ci zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacji na prestiżowe techniczne uczelnie. Natomiast dobrze zdana biologia i chemia pozwolą Ci ubiegać się o miejsce na kierunkach medycznych.

Chełmno – korepetycje na szóstkę

Nasza kadra nauczycielska to wyselekcjonowani nauczyciele o bardzo wysokich kwalifikacjach merytorycznych i pedagogicznych. Ich doświadczenie pozwala prowadzić zajęcia w sposób niezwykle ciekawy i indywidualnie dostosowane do potrzeb danego kursanta. Mamy również niezwykle elastyczne podejście do grafiku zajęć. To uczeń decyduje, jak często i jak długo mają trwać lekcje. Dzięki naszym korepetycjom nie będziesz bać się egzaminów i doskonale przygotujesz się z wybranych przedmiotów. Nabierzesz pewności siebie i łatwo osiągniesz zakładane cele. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na twoje wątpliwości i doradzimy, jakie korepetycje będą najlepszym wyborem dla Ciebie.

Adres

Oddział w Chełmnie


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...