Korepetycje w Wolbromiu

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Polecane Korepetycje Moose oddział Wolbrom to renomowane centrum edukacyjne, które specjalizuje się w korepetycjach organizowanych indywidualnie oraz w małych grupach z przedmiotów szkolnych. Matematyka, język polski, chemia, fizyka, biologia cieszą się dużym powodzeniem u przyszłych studentów. Chcesz poszerzyć swoją wiedzę lub potrzebujesz pomocy przy lepszym zrozumieniu bieżącego materiału w szkole? Skorzystaj z naszej oferty!

Korepetycje z matematyki

Korepetycje z matematyki i innych przedmiotów ścisłych można dostosować do swojego planu. Nie narzucamy terminów lekcji czy długości ich trwania. Uczeń samodzielnie podejmuje decyzję o harmonogramie zajęć, a kurs np. z matematyki można rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolnego, indywidualnie ustalić czas trwania zajęć (60 min,

90 min lub dłużej) i dopasować częstotliwość spotkań do swoich potrzeb. Nauczyciele zatrudnieni w Moose Wolbrom dojeżdżają pod wskazany adres, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze.

Język polski – kursy maturalne

Zdajesz język polski rozszerzony na maturze? Zapisz się na zajęcia indywidualne lub w niewielkiej grupie i bez stresu podejdź do egzaminu. Powtórki z lektur oraz ugruntowanie dużej porcji wiedzy z doświadczonym nauczycielem przychodzi o wiele łatwiej. Nasz sukces opieramy na dwóch filarach: elastycznym podejściu do trybu nauki oraz znakomicie wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej.

W Moose pracuje starannie dobrana kadra nauczycieli, która stawia na indywidualne podejście do uczniów. Zajęcia i korepetycje indywidualne są nieco droższe, ale i efektywniejsze, ponieważ wykładowca poświęca jednemu uczniowi 100 proc. czasu. Każdego roku nasze kursy kończy wielu zadowolonych przyszłych studentów. Wysokie oceny oraz dostanie się na wymarzone studia, potwierdzają wysoki poziom naszych usług, skuteczność autorskiej i indywidualnej metody nauczania oraz profesjonalizm nauczycieli. Zapraszamy do kontaktu z oddziałem Moose Wolbrom i skorzystanie z pomocy naszych korepetytorów.

Adres

Oddział w Wolbromiu


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...