Korepetycje w Brzegu

Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Moose Polecane Korepetycje specjalizuje się w korepetycjach indywidualnych oraz zajęciach prowadzonych w małych, kameralnych grupach. Oferujemy korepetycje z przedmiotów szkolnych dla osób, które chcą rozszerzyć swoją wiedzę, poprawić wyniki w nauce albo przygotować się do egzaminów kończących dany etap edukacji.

Matematyka i inne przedmioty ścisłe

Proponujemy korepetycje z matematyki oraz z innych przedmiotów ścisłych, takich jak biologia,chemia czy fizyka. Przygotowujemy do egzaminów maturalnych w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Gwarantujemy wysokie noty, dzięki którym będziesz mógł wybrać wymarzoną uczelnię. Nasi korepetytorzy wyróżniają się nie tylko dużą wiedzą merytoryczną, ale również doskonałym przygotowaniem pedagogicznym, dzięki czemu kursanci osiągają bardzo dobre wyniki. Program nauczania dostosowujemy indywidualnie do danego ucznia, starając się wykorzystywać jego mocne strony i wspierać słabsze.

Język polski na najwyższym poziomie

W ofercie naszych korepetycji nie mogło zabraknąć języka polskiego. Pomagamy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty i matury. Język polski – podobnie jak matematyka – to podstawowe przedmioty szkolne, dlatego dobre wyniki na egzaminie z pewnością umożliwią Ci wybór wymarzonej uczelni. Nasze korepetycje to ogromna elastyczność, jeśli chodzi o grafik zajęć. Uczeń sam decyduje, jak często spotyka się z korepetytorem. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolnego, dopasowując jego częstotliwość do swoich potrzeb. Nasza oferta to również zajęcia z możliwością dojazdu do domu ucznia oraz lekcje online.

Brzeg – korepetycje na najwyższym poziomie

Szukasz korepetycji na najwyższym poziomie? Teraz również Brzeg daje Ci takie możliwości. Zależy nam, żeby wszyscy zainteresowani mieli dostęp do indywidualnej pomocy w nauczaniu w zakresie, który pomoże im osiągnąć zakładane cele. Nasze korepetycje to niezwykle wysoki poziom nauczania, o czym świadczy ich skuteczność i zadowolenie naszych kursantów.

Adres

Oddział w Brzegu


Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

47 1500 1067 1210 6010 1873 0000

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...