Oddział w Będzinie

Tel. 32 781 99 09

Tel. 601 921 281

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE Będzin

MOOSE POLECANE KORPETYCJE to renomowana centrum korepetycjne obecne na terenie całej Polski i świadczące usługi przedmiotów szkolnych takich jak matematyka, chemia czy fizyka dla osób indywidualnych oraz w małych grupach co przekłada się na skuteczność nauczania.

Nasi nauczyciele dojeżdżają do uczniów w każdym wieku na terenie całego Będzina i okolic.

Specjalizujemy się w indywidualnym podejściu do potrzeb dzieci i rodziców w zakresie pomocy w nauczaniu przedmiotów szkolnych. Proponujemy możliwość odrabiania i przekłądania zajęć.

Nasz pierwszy Oddział powstał we Wrocławiu, by po paru latach rozszerzyć działalność na inne miasta. Dziś posiadamy już swoje Biura Obsługi Klienta w wielu miastach takich jak: Poznań, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Białystok, Kielce, Częstochowa, Opole i wiele innych. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 50 miastach. Zatrudniamy ponad 300 starannie wyselekcjonowanych nauczycieli z doskonałym wykształceniem i doświadczeniem w nauczaniu. Wprowadziliśmy też system franczyzowy dla ludzi, którzy chcą prowadzi swój biznes razem z MOOSE. Chcemy też w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauczania indywidualnego na najwyższym poziomie.

Przygotowujemy Uczniów do matury podstawowej oraz rozszerzonej z wybranego przedmiotu.

Nasi kursanci osiągają świetne rezultaty na egzaminie gimnazjalnym szczególnie z matematyki i fizyki. Nauczyciele zatrudniani w MOOSE POLECANE KOREPETYCJE przechodzą bardzo rygorystyczny proces rekrutacji i znajdują się pod stałą opieką metodyczną. Jest to gwarantem skuteczności nauczania. Program dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Nie mierzymy wszystkich jedną miarą – każdy Uczeń może liczyć na program krojony na miarę potrzeb.

 

Adres

Oddział w Będzinie


Tel. 32 781 99 09

Tel. 601 921 281

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...