Korepetycje we Wrześni

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Moose Polecane Korepetycje to renomowane centrum edukacyjne, które specjalizuje się w kursach indywidualnych oraz organizacji zajęć w małych grupach z przedmiotów szkolnych. Język polski i matematyka oraz inne przedmioty ścisłe cieszą się popularnością przez cały rok szkolny oraz przed egzaminem ósmoklasisty i maturą. Chcesz przygotować się do egzaminu lub potrzebujesz pomocy przy realizacji bieżącego materiału w szkole? Skorzystaj z naszej oferty!

Korepetycje z matematyki

Matematyka często jest trudniejsza dla wielu uczniów. Jeżeli chcesz przygotować się do sprawdzianu, zaliczyć większe partie materiału i nadrobić zaległości, zapisz się na korepetycje z matematyki z doświadczonym nauczycielem. Nie narzucamy terminów lekcji czy długości ich trwania. Elastyczne podejście do trybu nauki to duży atut szkoły Moose Polecane Korepetycje. To uczeń podejmuje decyzję o tym, jak będzie wyglądać harmonogram nauki, a kurs rozpoczyna się w dowolnym momencie roku szkolnego. Matematyka może trwać 60 min, 90 min lub dłużej, a terminy i częstotliwość spotkań dopasujesz do swoich potrzeb. Nauczyciele zatrudnieni w Moose Września dojeżdżają pod wskazany adres, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze.

Język polski – korepetycje przed egzaminem

Egzamin ósmoklasisty i matura to dla ucznia „chwila prawdy”, która pozwala sprawdzić, czy język polski został odpowiednio opanowany po to, by realizować marzenia o dalszej edukacji. Zapisz się na indywidualne lub organizowane w grupkach korepetycje, popraw swoje wyniki i bez stresu podejdź do egzaminów. Indywidualne zajęcia to najefektywniejsza forma nauki. Nauczyciel poświęca bowiem cały swój czas jednej lub kilku osobom, a materiał jest przygotowany tak, by dokładnie dopasować partię materiału do potrzeb. Niektórzy uczniowie wolą zajęcia w grupie, bo czują się raźniej wśród rówieśników. W szkole Moose obie formy nauki są dostępne dla przyszłych studentów.

Adres

Oddział we Wrześni


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...