Korepetycje w Świdnicy

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Świdnica - dolnośląski ośrodek przemysłowy

Świdnica będąca kiedyś stolicą księstwa świdnicko-jaworskiego, dziś jest dość dużym ośrodkiem z rozwiniętym przemysłem maszynowym, elektrotechnicznym i motoryzacyjnym, należącym do podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”. Wybudowane na tym obszarze fabryki wymagają wyspecjalizowanej kadry pracowników i wiedzy o technologicznych nowościach. Inwestycja w naukę jest więc doskonałym kierunkiem planowania przyszłości w regionie.

Korepetycje z matematyki - Świdnica

Mówiąc o przemyśle maszynowym i elektrotechnicznym, nie można zapominać o matematyce. To dziedzina potrzebna i ceniona będąca często przepustką na wyższe uczelnie o profilu technicznym. Zakładając, że matematyka nie każdemu przychodzi łatwo, korepetycje z matematyki w Świdnicy, mogą okazać się bardzo pomocne.

MOOSE POLECANE KOREPETYCJE oferuje zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe prowadzane stacjonarnie bądź online. Tak przekazywana wiedza sprawia, że matematyka, fizyka, chemia, język polski czy biologia nie będą przeszkodą w zdawaniu egzaminów wstępnych na wymarzone kierunki.

Szkoły średnie i wyższe

Świdnica oferuje naukę zarówno w liceach ogólnokształcących, technikach jak i w szkole policealnej. Jednak osobom myślącym o studiach wyższych bliżej jest do Wałbrzycha jako ośrodka akademickiego i naukowego. To tu znajduje się Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa, Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości oraz Wyższa Szkoła Pedagogiczna. Swoją filię ma Politechnika Wrocławska, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Warto zatem wziąć się do nauki i wcześniej zaplanować swoją karierę, by bez większego stresu dostać się na wymarzony kierunek. MOOSE POLECANE KOREPETYCJE ułatwi zadanie tym, którzy nie czują się na siłach do samodzielnego przygotowywania się czy to do egzaminu ośmioklasisty, maturalnego czy rekrutacyjnego na wyższą uczelnię. Dobrze opanowany język polski, matematyka, chemia i fizyka - zwiększą Twoje szanse na przyjęcie na wybrany kierunek!

Adres

Oddział w Świdnicy


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...