Korepetycje w Trzebini

Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Centrum Moose Polecane Korepetycje oddział Trzebinia oferuje bardzo duży wybór kursów na bieżący rok szkolny. Korepetycje z matematyki, chemii, fizyki, biologii i języka polskiego to przedmioty, które w naszej szkole cieszą się dużą popularnością wśród przyszłych studentów. Moose specjalizuje się w udzielaniu korepetycji indywidualnych oraz zajęć organizowanych w małych grupach z przedmiotów szkolnych, dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia przy odpowiednim przyswajaniu bieżącego materiału szkolnego. Elastyczne podejście do grafiku zajęć oraz wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna to największe atuty szkoły.

Korepetycje z matematyki

Matematyka może przysparzać większe problemy, dlatego indywidualne oraz organizowane w małych grupach lekcje cieszą się popularnością przez cały rok szkolny. Uczniowie mogą przerobić większe partie materiału z nauczycielem, który tłumaczy partie materiału w ciekawy sposób i odpowiada na pytania.

Lekcje pomagają w poprawieniu bieżących ocen i otrzymania wyższej oceny ze sprawdzianu, zaliczeniu semestru oraz przed egzaminem np. ósmoklasisty. Przyszli studenci np. politechniki zapisują się na chemię, fizykę i biologię, by uzupełnić braki i podnieść poziom swojej wiedzy. Matematyka i inne przedmioty ciągle cieszą się dużą popularnością w centrum korepetycji Moose Trzebinia.

Język polski dla maturzystów

Język polski na lekcjach indywidualnych to najefektywniejszy sposób przygotowania do matury rozszerzonej. Szkoła Moose Polecane Korepetycje w Trzebini daje możliwość elastycznego dopasowania długości zajęć (60 min, 90 min lub więcej), częstotliwości spotkań np. raz lub dwa razy w tygodniu oraz ustalenia, czy nauczyciel dojeżdża pod wskazany adres. Usługa dojazdu jest najczęściej bezpłatna.

Najczęściej to rodzice decydują o rozpoczęciu zajęć w naszej szkole, pomagając uczniom w zdobywaniu gruntownego wykształcenia. Indywidualne lekcje np. matematyka czy fizyka kosztują nieco więcej, ale są efektywniejsze. Uczniowie niekiedy wolą zapisać się na zajęcia w małej grupie, ponieważ czują się lepiej wśród rówieśników. Obie formy zajęć – indywidualne i grupowe są dostępne w naszej szkole.

Adres

Oddział w Trzebini


Tel. 885 052 501

Tel. 885 052 502

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

Numer konta bankowego

98 1240 6670 1111 0011 1721 2669

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...